אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חודש אחרי עזיבת מנכ"ל פרטנר: 2 בכירות נוספות פורשות מהחברה

בלעדי

חודש אחרי עזיבת מנכ"ל פרטנר: 2 בכירות נוספות פורשות מהחברה

תרי ישכיל, סמנכ"לית השיווק והשירות של פרטנר, ועינת רום, סמנכ"לית משאבי אנוש ומנהל, הודיעו על עזיבתן את החברה. קדם להן המנכ"ל איציק בנבנישתי, שפרש לפני חודש אחרי 6 שנים בתפקיד

02.05.2021, 17:23 | גולן חזני

תרי ישכיל, סמנכ"ל השיווק והשירות של פרטנר הודיעה על עזיבה של החברה. לכלכליסט נודע כי ישכיל הודיעה לעובדיה ולהנהלת החברה על החלטתה.

מימין עינת רום סמנכ"לית משאבי אנוש הפורשת בפרטנר ותרי ישכיל סמנכ"לית השיווק והפרסום הפורשת מימין עינת רום סמנכ"לית משאבי אנוש הפורשת בפרטנר ותרי ישכיל סמנכ"לית השיווק והפרסום הפורשת מימין עינת רום סמנכ"לית משאבי אנוש הפורשת בפרטנר ותרי ישכיל סמנכ"לית השיווק והפרסום הפורשת

ישכיל היא הבכירה השניה בהנהלת החברה שמחליטה לפרוש אחרי שלפני חודש הודיע המנכ"ל איציק בנבנישתי על החלטתו לפרוש אחרי שש שנים מהתפקיד. כפי שפורסם בכלכליסט בין בנבנישתי ליו"ר החברה אסנת רונן התגלעו חילוקי דעות. רונן מונתה לתפקיד לפני כחצי שנה לאחר שפרטנר הפכה דה-פקטו לחברה ללא גרעין שליטה.  

ישכיל נכנסה לתפקיד באוגוסט 2017 והחליפה את עטרה ליטבק-שחם. קודם לכן היא שימשה כמשנה למנכ"ל זאפ, תפקיד Aאותו עזבה לטובת המינוי. על פי הערכות בחברה, מנהלים בכירים נוספים בפרטנר עומדים לפני פרישה.

בנוסף, גם עינת רום, סמנכ"לית משאבי אנוש ומנהל, ביקשה לפרוש מתפקידה לאחר 11 שנים בחברה. רום החלה את דרכה בפרטנר בתפקיד סמנכ"לית החטיבה הפרטית, ובמסגרת תפקידה ניהלה את מערך השירות והמכירות ללקוחות הפרטיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות