אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צים ומצר שולחות סיוע להודו מוכת הקורונה צילום: איי אף פי

צים ומצר שולחות סיוע להודו מוכת הקורונה

צים תעביר מכולות של ציוד רפואי, מיכלי חמצן וגנרטורים, חברת מצר להשקיה בטפטוף תרמה חצי מיליון שקל לרכישת 250 מחוללי חמצן לבית חולים בעיר היידראבד

04.05.2021, 11:39 | גולן חזני


כמה חברות ישראליות החליטו לסייע להודו במלחמה בקורונה. הודו היא המדינה בעלת שיעור ההידבקות הגדול בעולם בימים אלה, ומאות אלפים נדבקים בה מדי יום.


קראו עוד בכלכליסט:

חברת הספנות צים שבשליטת עידן עופר הודיעה כי תעביר מכולות של ציוד רפואי, מיכלי חמצן וגנרטורים במחיר סימלי של דולר אחד למכולה.

חברת מצר, להשקיה בטפטוף מקיבוץ מצר, תרמה חצי מיליון שקל לרכישת 250 מחוללי חמצן לבית חולים בעיר היידראבד. בעיר פועל אתר של חברת סקיפר מצר, החברה הבת של מצר בהודו. את התרומה העביר יו"ר מצר גיורא ענבר.

גיורא ענבר, יו"ר מצר גיורא ענבר, יו"ר מצר גיורא ענבר, יו"ר מצר

בתוך כך, הודו דיווחה היום על עוד 357,299 נדבקים חדשים בקורונה ביממה החדשה, היום ה-13 ברציפות שבו המדינה מדווחת על יותר מ-300 אלף נדבקים חדשים ביממה. למניין המתים במגפה שם התווספו ביממה האחרונה 3,449 בני אדם, ובכך הגיע מספר המתים  מתחילת המגפה בהודו ל-222,408. מספר הנדבקים הרשמי שם עומד כבר על יותר מ-20 מיליון. מומחים מעריכים שמדובר בנתונים חלקיים בלבד, ושבפועל מספר הנדבקים והמתים בהודו גבוה בהרבה, עד פי עשרה משדווח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות