אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלון רווה מונה למנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה

אלון רווה מונה למנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה

רווה כיהן ב-4 השנים האחרונות כמנכ"ל שיכון ובינוי זכיינות. הוא מחליף את רועי יקיר שכיהן בתפקיד זה במשך שנה אחת והודיע בינואר האחרון על רצונו לפרוש

04.05.2021, 13:55 | ענת רואה

חברת שיכון ובינוי הודיעה רשמית על מינויו של אלון רווה כמנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה, לקראת הנפקתה של החברה בבורסה. רווה שהחל למלא את התפקיד לפני מספר שבועות מחליף את רועי יקיר שכיהן בתפקיד זה במשך שנה אחת והודיע בינואר האחרון על רצונו לפרוש.

אלון רווה מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה, יח"צ שיכון ובינוי אלון רווה מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה | יח"צ שיכון ובינוי אלון רווה מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה, יח"צ שיכון ובינוי

רווה (50) כיהן ב-4 השנים האחרונות כמנכ"ל שיכון ובינוי זכיינות, ובתקופתו זכתה החברה בשורה של פרויקטים כגון הקמת קרית המודיעין של צה"ל, קרית התקשוב בנגב, ופרויקט הפסולת בשפד"ן. רווה הוביל בנוסף סגירות פיננסיות מורכבות במספר פרויקטים (מעונות ארנונה, קרית התקשוב, ועוד).

רווה כיהן בעבר כסמנכ"ל הכספים של קבוצת שיכון ובינוי, וכמו כן הוביל את כלל פעילויות החברה בארצות הברית, ובמסגרת זו הקים את זרוע האנרגיה המתחדשת בארה"ב והוביל השקעה בשני מגה-פרויקטים אשר מצויים היום בהקמה (פרויקט PV בטקסס ופרויקט סוללות בקליפורניה), וכן עסקה לרכישת שתי תחנות כח סולאריות בקליפורניה.

נמסר כי עם המעבר לתפקיד החדש רווה יקדיש את מלוא זמנו לפיתוח פעילות האנרגיה.

לתפקיד מנכ"ל חטיבת הזכיינות יקודם גבי דוד, סמנכ"ל הנכסים של חטיבת הזכיינות, אשר הצטרף לשיכון ובינוי לפני כ-9 שנים לאחר שמילא תפקידים שונים בבנק מזרחי, ובמשרד האוצר, אגף החשב הכללי.

תמיר כהן, יו״ר ומנכ״ל שיכון ובינוי, אמר היום כי "המינוי של אלון רווה למנכ״ל חברת האנרגיה הוא מינוי מצוין, שכן אלון הוביל שורה של מהלכים משמעותיים ומוצלחים בחברה ואף הקים את פעילות האנרגיה שלנו בארה"ב. חברת האנרגיה היא אחד ממנועי הצמיחה החשובים של שיכון ובינוי". 

כהן הוסיף: ״אני מאחל לאלון ולגבי הצלחה רבה בתפקידים החדשים וגאה על כך שהם הגיעו לתפקידם מתוך החברה״


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות