אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת EPAM האמריקאית רוכשת את White-Hat הישראלית

חברת EPAM האמריקאית רוכשת את White-Hat הישראלית

החברה הנסחרת בבורסת ניו-יורק לפי שווי של 25 מילארד דולר, רוכשת את חברת הסייבר הישראלית מספקת שירותי מודיעין ומחקר בתחום הסייבר; סכום הרכישה לא פורסם אך מוערך בעשרות מיליוני דולרים, בעסקה המשלבת מניות ומזומן. המנכ"ל עופר לוינגר: "המומחיות שלנו תאפשר לנו לשפר במהירות את יכולות הסייבר של EPAM בתחום ההתקפי"

04.05.2021, 20:29 | מאיר אורבך

חברת EPAM Systems, הנסחרת בבורסת ניו-יורק לפי שווי של כ-25 מילארד דולר, רוכשת את חברת הסייבר הישראלית White-Hat. סכום הרכישה לא פורסם אך מוערך בעשרות מיליוני דולרים, בעסקה המשלבת מניות ומזומן. החברה הישראלית נוסדה על ידי שרון נימירובסקי, בעל המניות היחיד, ומנוהלת על ידי עופר לוינגר. הרוכשת תשאיר את פעילות החברה בישראל. White-Hat מספקת שירותי מודיעין סייבר, שירותי מחקר בתחום, ציד איומים, תגובות לאירועי סייבר ועוד.

קראו עוד בכלכליסט:

"הניסיון המקצועי, המתודולוגיות והצוות המוכשר שלה יסייעו ללקוחותינו להוסיף יכולות הגנת סייבר ליישומים שלהם, וזאת במהירות ובגמישות הדרושות בסביבת ענן, במטרה להגיע לארכיטקטורת Zero Trust מלאה," אמר סאם רימן, ראש חטיבת הסייבר ב-EPAM. "ככול שארגונים מבצעים מודרניזציה של היישומים והארכיטקטורה שלהם, כך הופכים כל המכשירים, המשתמשים והרשתות שלהם לנקודות תורפה דרכן ניתן לפרוץ לארגון. במציאות כזו, הכרחי להגן על התשתיות והנתונים של הארגון. הגדלנו את השקעותינו בתחום הסייבר מכיוון שנושא האבטחה חייב להיות נרחב ומשמעותי בדיוק כמו הענן".

White-Hat הוקמה ב-2013, והתמודדה בשנים האחרונות עם כמה מההתקפות המתוחכמות ביותר במגזרי הממשלה, הבנקאות, הביטוח, ההייטק, החלל והאנרגיה. סט הכלים והמתודולוגיות של החברה בתחום ה-Incident Response מאפשר ללקוחותיה להגיע במהירות להבנה מלאה של האירוע וכיצד יש לנהל, למגר ולהתאושש ממנו, במטרה לשפר את המוכנות לקראת אירועים עתידיים.

שרון נימירובסקי בעלי White-Hat, צילום:  נדב כהן שרון נימירובסקי בעלי White-Hat | צילום: נדב כהן שרון נימירובסקי בעלי White-Hat, צילום:  נדב כהן

לדברי המנכ"ל לוינגר, "אנו ערוכים לרתום את כל הידע והניסיון שרכשנו בתחום הגנת הסייבר, לפיתוח פתרונות חדשניים נוספים לשוק הגלובלי והישראלי. המומחיות שלנו בתחומים כמו Eye Of The Enemy, Incident Response ו-Threat Hunting תאפשר לנו לשפר במהירות את יכולות הסייבר של EPAM בתחום ההתקפי, ובכך לספק מענה לצורכי ההגנה של הארגון הדיגיטלי המודרני. אנו מעריכים כי בשנים הקרובות נתרחב למאות עובדים ונוביל את השוק הגלובלי בתחומנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות