אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוצים טסלה מהדגמים הבכירים? המסירה רק בשנה הבאה

בלעדי

רוצים טסלה מהדגמים הבכירים? המסירה רק בשנה הבאה

לקוחות שהזמינו רכב מדגם מודל S או את רכב הכביש-שטח מודל X ייאלצו להמתין שמונה חודשים. הסיבה - החברה עתידה להציג גרסאות משודרגות לשני הדגמים שייצורן טרם החל. המסירה בישראל - רק ב-2022

06.05.2021, 16:25 | תומר הדר

בזמן ש-1,500 מכוניות טסלה 3 עתידות לעלות על כבישי ישראל - חלקן לציי רכב - יצרנית הרכב האמריקאית דוחה את מסירת דגמי החברה הבכירים בישראל עד לשנה הבאה - כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט:


מדובר בשני דגמים של היצרנית: מודל S הבכירה ורכב הכביש שטח של טסלה - המודל X. המשמעות היא שלקוחות שחפצים בדגמים הבכירים יצטרכו להמתין מעל שמונה חודשים לקבלת הרכב. 

במקור היתה אמורה טסלה לספק את המודל S והמודל X - שני דגמים שמחירם חוצה בקלות את רף 500 אלף השקלים בחלק מן הגרסאות - בשלהי הקיץ, אך כעת נאלצת לדחות את מועד המסירה לשנה הבאה. רכב טסלה מודל X רכב טסלה מודל X רכב טסלה מודל X


הסיבה לעיכוב, כך מתברר, היא שטסלה עתידה להציג גרסאות משודרגות של ה-X ושל ה-S שייצורן בפועל טרם החל. השווקים הראשונים שיקבלו את הדגמים המשודרגים הם האמריקאי והאירופי - וישראל תמתין ל-2022.

מטסלה נמסר: "גרסאות משודרגות של ה-S  ושל ה-X הוצגו ופיתוחן אורך זמן. היצרנית הודיעה בחודש שעבר על שינויי מסגרת זמני האספקה בארה"ב ובאירופה וישראל ל-2022 באופן המשקף את העיכוב - ואין בכך לרמוז על עיכוב ספציפי לשוק הישראלי. כל השווקים ברחבי העולם הושפעו מזמני הפיתוח".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות