אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלין דיון דחתה את המופע שתוכנן לקיץ בישראל ל-2023 ראובן אפאנדון/ יח"צ

סלין דיון דחתה את המופע שתוכנן לקיץ בישראל ל-2023

הזמרת דחתה בשנתיים את כל סיבוב ההופעות שלה בשל מגבלות הקורונה. לרוכשי הכרטיסים למופע שהיה צפוי השנה, יוצעו שלוש אפשרויות

06.05.2021, 19:23 | מאיה נחום שחל


לאור המגבלות באירופה עקב הקורונה, הודיעה היום (ה') הזמרת סלין דיון על דחיית סיבוב ההופעות שלה לשנת 2023. בשל לוחות זמנים עמוסים היא תקיים הופעה אחת בלבד בישראל ב-31 במאי באצטדיון בלומפילד.

כל תאריכי ההופעות המקוריות שנקבעו באירופה לסיבוב הענק “Courage” נדחו במקור לקיץ 2021, ובהמשך 40 הופעות ביבשת נקבעו מחדש לקיץ 2022. כעת, 5 ההופעות האחרונות נקבעות מחדש לקיץ 2023. 

״כל כך ציפיתי לראות את כולכם באירופה הקיץ, אך לרוע מזלנו ולאור המצב בעולם אנחנו נאלצים לדחות שוב" אמרה דיון. "אנחנו מרגישים בטוחים מאד לגבי קיום ההופעות ב-2023 ואני מצטערת מאד שלא יכולנו לקבוע מחדש את כל ההופעות״.

סלין דיון,  ראובן אפאנדון/ יח"צ סלין דיון | ראובן אפאנדון/ יח"צ סלין דיון,  ראובן אפאנדון/ יח"צ

לרשות הקהל שלוש אפשרויות לבחירתם: להשאיר את הכרטיס הישן (2021) שברשותם לתאריך החדש (2023), באותם תנאים ובאותו אזור ישיבה; להמיר את הכרטיס לקודי זיכוי עם ערך של 110% מהסכום בו נקנה, לשימוש לרכישת כרטיס למופעי שוקי וייס בשנים 2023-2021.  במידה ובתקופה זו לא תממשו את קוד זיכוי, תוכלו לקבל החזר מלא של סכום הכרטיס המקורי החל ממאי 2023;או לבטל את הכרטיס ולבקש החזר כספי.‏לדברי ההפקה הישראלית, "שאלת ההחזר הכספילרוכשי כרטיסים שבוטלו עקב מצויה כיום בהתדיינות משפטית, במסגרת של הליך בקשה לאישור תביעה ייצוגית.  לפיכך, מועד ההחזר הכספי ושיעורו תלויים בהתפתחויות בהליך המשפטי ואנו נעדכן בעניין".

המפיק שוקי וייס , אלכס קולמויסקי המפיק שוקי וייס | אלכס קולמויסקי המפיק שוקי וייס , אלכס קולמויסקי

מפיק המופע בישראל שוקי וייס מסר: “אנחנו סוף סוף מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה, אך המנהרה עוד ארוכה עם סיבובי ההופעות הגדולים. התקופה הזאת היתה קשה, אך גם חיזקה מאד את תחושת השליחות שלנו. כבר ידענו ביטולים כואבים כתוצאה ממלחמות, פיגועים, מחלות, מזג אוויר ועוד – ותמיד מצאנו את הדרך לחזור לעשות את מה שאנחנו אוהבים, ולקיים את ההבטחות שלנו כלפיכם".

מהמועצה לצרכנות נמסר: "העובדה שמתנהלת תביעה ייצוגית בנושא  לא  מונעת מהצרכנים לממש את זכותם לקבלת החזר כספי באופן עצמאי ואין בהליך המשפטי הייצוגי המתנהל כדי לפגוע בזכות זו. אנו מתנגדים בתוקף לכל פתרון שמעכב את ההחזר הכספי לצרכן מעבר לזמן  סביר של שלושה חודשים מרגע חזרת עולם התרבות לפעילות". 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות