אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת השיווק של רמי לוי לא תממש את האופציה לרכישת 24% מישראייר צילום: דני שדה

רשת השיווק של רמי לוי לא תממש את האופציה לרכישת 24% מישראייר

דירקטוריון החברה נימק את ההחלטה בכך ששיעור ההחזקות בישראייר שאותו קיבלה החברה כאופציה לרכישה - איננה מאפשרת שליטה. 51% ממניות ישראייר מוחזקות בידי בי.ג'י.איי שנשלטת בידי לוי ושלום חיים

10.05.2021, 09:51 | גולן חזני


רשת שיווק השיקמה של רמי לוי החליטה לא לממש את האופציה לרכישת 24% ממניות חברת התעופה והתיירות ישראייר. הרשת קיבלה אופציה מבעל השליטה שלה רמי לוי שמחזיק באמצעות החברה הפרטית שבבעלותו 24% ממניות ישראייר, לרכוש אותן במחיר שבו רכש אותן מנאמן האג"ח של אי.די.בי.

51% ממניות ישראייר מוחזקות בידי בי.ג'י.איי שנשלטת בידי לוי ושלום חיים ו-25% נוספים בידי מחזיקי אג"ח סדרה ט' של אי.די.בי. יחד עם זאת, שיתופי הפעולה בין שיווק השקמה רשת הקמעונאות, וישראייר, יתקיימו כמתוכן ויפורטו עוד היום בהודעה נפרדת.רמי לוי  ישראייר, צילום: ישראייר, דנה קופל רמי לוי ישראייר | צילום: ישראייר, דנה קופל רמי לוי  ישראייר, צילום: ישראייר, דנה קופל


דירקטוריון רמי לוי וועדת הביקורת שלו נימקו את ההחלטה שלא לממש את האופציה בכך ששיעור ההחזקות בישראייר שאותה קיבלה החברה כאופציה לרכישה, איננה מאפשרת שליטה בישראייר שמהווה תחום פעילות חדש עבור החברה.

הדירקטוריון אישר בכפוף לאישור אסיפת בעלי המניות של החברה עסקת מסגרת וקווי עקרונות לשיתופי פעולה בתחום מועדוני הלקוחות של ישראייר ורשת הקמעונאות במכירת שירותי תיירות של ישראייר ללקוחות הקבוצה, הצעת שירותי תקשורת של רמי לוי ללקוחות ישראייר, וצירוף ישראייר לתווי הקניה של רשת רמי לוי.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות