אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שאול מרידור מצטרף ליוניקורן הירושלמי לייטריקס צילום: יריב כץ

שאול מרידור מצטרף ליוניקורן הירושלמי לייטריקס

ראש אגף התקציבים לשעבר באוצר, שהתפטר מתפקידו בעקבות סכסוך מתוקשר עם השר ישראל כץ, ישמש כסמנכ"ל הכספים של החברה שמפתחת שורת אפליקציות לעיבוד תמונות ותוכן ויזואלי. המנכ״ל ד״ר זאב פרבמן: "צירופו של שאול יתרום רבות לתכניות ההנפקה העתידיות"

10.05.2021, 12:26 | מאיר אורבך

חברת לייטריקס (Lightricks) הירושלמית, המפתחת שורת אפליקציות לעיבוד תמונות ותוכן ויזואלי, צירפה לשורותיה את שאול מרידור, ראש אגף התקציבים לשעבר באוצר, שישמש כמנכ"ל הכספים.

קראו עוד בכלכליסט:

מרידור, שהתפטר בסערה מתפקידו במשרד האוצר עקב סכסוך מתוקשר עם השר ישראל כץ, החל את דרכו במגזר הציבורי בשנת 2002 ומילא שורה של תפקידים באגף התקציבים של המשרש. ב- 2015 מונה למנכ״ל משרד האנרגיה על ידי השר יובל שטייניץ, ובהמשך חזר למשרד האוצר כאשר מונה לראש אגף התקציבים בשנת 2017.

מייסד-שותף ומנכ״ל לייטריקס, ד״ר זאב פרבמן, מסר: "העשייה של שאול במגזר הציבורי והפרטי והניסיון הרב שהוא מביא איתו ללייטריקס מהווים תוספת משמעותית לחברה בכלל ולצוות ההנהלה בפרט. אני בטוח כי צירופו של שאול כסמנכ"ל הכספים יתרום רבות לתכניות ההנפקה העתידיות".

שאול מרידור, צילום: יריב כץ שאול מרידור | צילום: יריב כץ שאול מרידור, צילום: יריב כץ

מרידור מסר כי "כמי שנולד וגדל בירושלים אני נרגש להצטרף לחד הקרן הירושלמי. החברה עשתה כברת דרך מרשימה בשנים האחרונות והפכה להיות שחקנית מובילה בתחומה. השלבים הבאים בחברה מאתגרים ומרגשים לא פחות ואני שמח לקחת חלק בתהליכי הצמיחה".

לייטריקס, שהוקמה ב-2013, גייסה בשנה האחרונה כ-150 עובדים חדשים לשורותיה, וחתמה על הסכם שכירות עם חברת גב ים בפארק ההייטק "גב ים פארק העברית" - המוקם בימים אלו באוניברסיטה העברית בירושלים - לתקופה של 10 שנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות