אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הענקית היפנית NTT מקימה מרכז חדשנות בישראל צילום: באדיבות NTT

הענקית היפנית NTT מקימה מרכז חדשנות בישראל

התאגיד כולל 928 חברות בנות עם מחזור מכירות שנתי של יותר מ-100 מיליארד דולר ו-300 אלף עובדים; מעבדת החדשנות אמורה לעבוד בשיתוף פעולה עם חברות ישראליות על פיתוח טכנולוגיות חדשות בתחומי הסייבר, הבריאות הדיגיטלית והרובוטיקה

12.05.2021, 20:15 | סופי שולמן


תאגיד התקשורת היפני NTT הכריז על הקמת מעבדת חדשנות בישראל, כך הכריז היום בטוקיו ג'ון סוואדה, מנכ"ל ונשיא NTT. המעבדה תהפוך למוקד עסקי בישראל עבור כל החברות הבנות שלה . 

התאגיד כולל מ-928 חברות בנות עם מחזור מכירות שנתי של יותר מ-100 מיליארד דולר ו-300 אלף עובדים.  

מעבדת החדשנות אמורה לעבוד בשיתוף פעולה עם חברות ישראליות על פיתוח טכנולוגיות חדשות בתחומי הסייבר, הבריאות הדיגיטלית והרובוטיקה. כמו כן המעבדה תפעל לשלב טכנולוגיות מישראל בשירותים ומוצרים שהיא מספקת ללקוחותיה. את מעבדת החדשנות תנהל נועה אשר שכיהנה בעבר כנספחת המסחרית של ישראל ביפן. 


ג ג'ון סוואדה מנכ"ל ונשיא תאגיד NTT | צילום: באדיבות NTT ג


עד היום הפעילות של תאגיד NTT בישראל כללה השקעות בכמה חברות סטארט-אפ ישראליות, כמו Riskified ,SundaySky ,Otonomo ,Vdoo Connected Trust, WSC Sports, Wiliot, באמצעות קרן הון הסיכון התאגידית NTT DOCOMO ventures מאז שנת 2014, וכמה פרויקטים משותפים עם חברות ישראליות. 

בעקבות ביקורו של המנכ"ל סוואדה בישראל בפברואר 2020, הוחלט על הרחבת הפעילות ובמרץ האחרון הודיעה NTT Finance על הקמת קרן NTT Finance Israel של 15 מיליון דולר עם our crowd, אחד ממשקיעי הסיכון הפעילים ביותר בישראל.

"בשנת הכספים הנוכחית, NTT תרחיב את השקעותיה בפעילות מחקר ופיתוח גלובלית, ותגיע לסכומי השקעה של 500 מיליארד יין יפני (כ-5 מיליארד דולר). "אני מאמין שטכנולוגיות ישראליות פורצות דרך בתחומים שונים ייתמכו בנו ובלקוחותינו ויסייעו לנו להתמודד עם אתגרי השעה", אמר סוואדה עם ההכרזה על הקמת מרכז החדשנות.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות