אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי פסגות שיפוטרו יקבלו מענק של עד 5.5 משכורות צילום: ועד עובדי פסגות

בלעדי

עובדי פסגות שיפוטרו יקבלו מענק של עד 5.5 משכורות

גובה המענק יהיה בהתאם לוותק של העובד; במקביל יתבצעו שתי תוכניות של פרישה מרצון בעשרת החודשים הקרובים

12.05.2021, 21:46 | גולן חזני ועירית אבישר

עובדי פסגות שיפוטרו, ולא ייקלטו לתוך אלטשולר שחם יקבלו מענק בגובה של עד 5.5 משכורות. ל"כלכליסט" נודע כי במסגרת העברת הבעלות על פסגות מקרן אייפקס לאלטשולר שחם, סוכמו גם התנאים לעובדים שלא ייקלטו אצל בעלת השליטה החדש.

קראו עוד בכלכליסט:


מהתנאים עולה כי יחולו שתי תוכניות של פרישה מרצון. הראשונה תתבצע בזמן הקרוב, ובה יקבלו עובדים שיבקשו לפרוש מענק פרישה בגובה של עד 4.5 משכורות, בתלות בותק. כך למשל מי שעבד בתקופה של בין שנה לשנתיים יקבל משכורת אחת, וככל שהותק עולה כך גם המענק גדל. עובדים עם ותק של עשר שנים ומעלה יקבלו מענק בגובה של 4.5 משכורות.


עובדי פסגות מפגינים, צילום: ועד עובדי פסגות עובדי פסגות מפגינים | צילום: ועד עובדי פסגות עובדי פסגות מפגינים, צילום: ועד עובדי פסגות

בנוסף לכך, כל עובד שיפוטר בעשרת החודשים הקרובים יקבל מענק, גם כן בתלות לותק שלו, ועובדים עם ותק של מעל 12 שנים יקבלו מענק בגובה של 5.5 משכורות. עוד סוכם, כי בעוד עשרה חודשים תתבצע תוכנית פרישה מרצון נוספת לעובדים.

בפסגות יש 650 עובדים. אלטשולר שחם מתכוון לקלוט את פעילות הגמל והפנסיה, שם יש 350 עובדים, ועדיין לא ברור כמה מתוכם ייקלטו אצל הבעלים החדש. היום עברה הבעלות של כל בית ההשקעות לאלטשולר שחם גמל ופנסיה, אולם בכוונת אלטשולר למכור את פעילות קרנות הנאמנות והפעילות של פסגות ני"ע. ישנם מגעים מתקדמים למכירת הנכסים לקבוצה בראשות רני צים, שאמורה להותיר את בית ההשקעות כגוף עצמאי, ומתחייבת לקלוט את כל העובדים באותן הפעילויות.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות