אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי שנה בלבד: קוקה קולה מפסיקה את הפצת משקה האנרגיה בצפון אמריקה

אחרי שנה בלבד: קוקה קולה מפסיקה את הפצת משקה האנרגיה בצפון אמריקה

הצרכנים חוזרים בעקבות סגרי הקורונה למשקאות המוגזים המקוריים ולמים בטעמים, וקוקה קולה נאלצת להתמקד בתחומים אלו; לעומת זאת, המתחרה פפסיקו מחזקת את ההשקעה בתחום

15.05.2021, 09:14 | חדשות חוץ

ענקית המשקאות קוקה קולה הודיעה אתמול (ו') כי תפסיק את הייצור של משקה האנרגיה שלה בצפון אמריקה, שנה בלבד מאז הושק. 


קראו עוד בכלכליסט:משקה האנרגיה של קוקה קולה משקה האנרגיה של קוקה קולה משקה האנרגיה של קוקה קולה

המהלך הוא חלק מהחלטת החברה לצמצם את המגוון ולהתמקד במשקאות עם שיעורי צמיחה גבוהים, זאת על רקע פניית הצרכנים לכיוון משקאות מוגזים מסורתיים ומים בטעמים מאז סיום סגרי הקורונה. 

עם זאת תימשך מכירת המשקה קוקה קולה אנרג'י במדינות אחרות, נמסר מהחברה. כמו כן קוקה קולה ממשיכה להחזיק במרבית מונסטר בוורג' (Monster Beverage) , אחת מיצרניות משקאות האנרגיה הגדולות בארצות הברית. 

לעומת זאת יריבתה הגדולה פפסיקו הגדילה את נוכחותה בקטגוריה עם רכישת רוקסטאר אנרג'י והשקת טעמי פירות של מותג מאונטן דיו (Mountain Dew), כולל משקה חדש המיועד לארוחות הבוקר. השבוע אף חשפה החברה את הפרסומת למשקה החדש של מאונטן דיו בכיכובו של שחקן הכדורסל לברון ג'יימס, שפרסם את קוקה קולה במשך קרוב לשני עשורים. 

קוקה קולה אנרג'י, שמיוצר מתמצית גוארנה וויטמין B, הושק בארצות הברית בתחילת השנה שעברה במספר טעמים, ונועד למשוך בעיקר לקוחות צעירים. עם זאת הוא כלל ריכוז גבוה יותר של קפאין והיה יקר יותר מפחית משקה קל רגילה. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות