אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא חייבים מכונית צמודה: חברת חשמל תעמיד לעובדיה רכב שיתופי יובל חן

לא חייבים מכונית צמודה: חברת חשמל תעמיד לעובדיה רכב שיתופי

הרכבים השיתופיים של החברה יוצבו בין היתר בחיפה, בפתח תקווה, בירושלים, בבית שמש ובתל אביב. עפ"י החברה, העובדים יוכלו לשריין את המכונית "עד שעתיים לפני מועד השימוש" באמצעות אפליקציה ייעודית

19.05.2021, 10:00 | תומר הדר

חברת חשמל, שמחזיקה באחד מציי הרכב הגדולים בארץ - כ-3,000 מכוניות, תחל בקרוב בהצטיידות בצי רכבים שיתופיים שישמש את עובדי חברת חשמל, כך עולה ממסמכים שהפיצה החברה בין כמה ספקים. ההצטיידות בפועל צפויה להתחיל ככל הנראה בחודש הבא. 

בכך מצטרפת חברת חשמל למספר גדל והולך של חברות, כולל משרדי ממשלה שמעמידות לרשות העובדים, שהורגלו במשך שנים למכוניות ליסינג צמודות או מכונית בבעלות החברה, רכב שיתופי.

הרכבים השיתופיים של חברת החשמל יוצבו בין היתר בחיפה, בפתח תקווה, בירושלים, בבית שמש ובתל אביב וימוקמו "במרחק של עד 500 מטרים ממתקני החברה". 

עובדי חברת החשמל בעבודה, יובל חן עובדי חברת החשמל בעבודה | יובל חן עובדי חברת החשמל בעבודה, יובל חן

מסמכי חברת חשמל אינם מפרטים באילו דגמי מכוניות תבחר. בחברה מציינים שהעובדים יוכלו לשריין את המכונית "עד שעתיים לפני מועד השימוש" באמצעות אפליקציה ייעודית. 

המערכת תתעד את זמן איסוף הרכב, כמה קילומטרים נסע ומי מהעובדים יהיה מורשה להשתמש בשירות. בדומה לכל שירות שיתוף רכב אחר, גם בחברת חשמל המשתמש יהיה חייב להחזיר את המכונית כשהיא מתודלקת.

חברת חשמל החלה בשנת 2019 בפיילוט ראשון שבו מכוניות חשמליות שימשו את עובדיה למשימות שונות, אך כעת מבקשת החברה לראשונה להטמיע בקרב עובדיה את הרכבים השיתופיים (אם כי אינה מפרטת בתנאי המכרז האם הרכבים הנדרשים אפילו יהיו חשמליים).


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות