אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הביטוח הגדולה ביפן משקיעה באפסטרים סקיוריטי הישראלית ירין טרנוס

חברת הביטוח הגדולה ביפן משקיעה באפסטרים סקיוריטי הישראלית

ההשקעה של MSI בגובה 36 מיליון דולר פותחת את סבב גיוס C של Upstream Security, שיושלם במהלך החודשים הקרובים. עד עתה גייסה אפסטרים סקיוריטי הון בהיקף של 43 מיליון דולר בסבבי סיד, A ו-B

20.05.2021, 14:02 | מאיר אורבך

חברת Mitsui Sumitomo Insurance - MSI, חברה-בת של ענקית הביטוח היפנית MS&AD, תשקיע 36 מיליון דולר בחברת Upstream Security, המספקת פלטפורמת ענן המשמשת לאבטחת סייבר ולניתוח נתונים עבור תעשיית הרכב. ההשקעה של MSI פותחת את סבב גיוס C של Upstream Security, שיושלם בחודשים הקרובים בהובלת MSI. 

לסבב גיוס זה הצטרפה בהשקעה נוספת חברת ביטוח ישיר, שהשיקה האב (HUB) טכנולוגי ביחד עם MSI בישראל בתחילת השנה, כשהשקיעה 2.5 מיליון דולר בחברה הישראלית כחלק מהסיבוב. עד עתה גייסה Upstream Security הון בהיקף של 43 מיליון דולר בסבבי סיד, A ו-B. ההון שגויס יאיץ את הצמיחה של פלטפורמת הענן של Upstream Security.

Upstream Security, שנוסדה בשנת 2017 על ידי יואב לוי (מנכ"ל) ויונתן אפל (סמנכ"ל טכנולוגיות), מעסיקה למעלה מ-70 עובדים ומגייסת כיום עובדים רבים. המשקיעה היא חברת הביטוח הגדולה ביפן ואחת מעשר חברות הביטוח האלמנטרי הגדולות בעולם.

מימין: יואב לוי, מנכ"ל אפסטרים סקיוריטי, ויונתן אפל, סמנכ"ל טכנולוגיות, ירין טרנוס מימין: יואב לוי, מנכ"ל אפסטרים סקיוריטי, ויונתן אפל, סמנכ"ל טכנולוגיות | ירין טרנוס מימין: יואב לוי, מנכ"ל אפסטרים סקיוריטי, ויונתן אפל, סמנכ"ל טכנולוגיות, ירין טרנוס

ההשקעה של הענקית היפנית היא חלק משותפות אסטרטגית בין החברות, שתאפשר לחברות הביטוח להשתמש בנתונים של מכוניות מקושרות כדי להפיק תובנות הנוגעות לסוגיות ביטוחיות.

"במסגרת החזון והתוכנית העסקית שלנו לשנת 2021 החלטנו לשפר את חוויית הלקוח באמצעות דיגיטציה", מסר מסאשי איפונגי, מנכ"ל MSI. "עליונותה הטכנולוגית של פלטפורמת Upstream Security בתחום ניתוח נתונים של כלי רכב תסייע לנו לספק את הביקוש לדור הבא של מוצרים, שירותים ואפליקציות ביטוח שיהיו בעלי ערך מוסף גבוה יותר".

"שיתוף הפעולה בין Upstream Security ל-MSI ייצור הזדמנויות חדשות מבוססות נתונים הן ליצרני רכב והן לחברות ביטוח ולקוחותיהן", מסר יואב לוי, מייסד משותף ומנכ"ל Upstream Security. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות