אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הילה גבאי מונתה למנכ"לית גיתם פורטר נובלי שי שחר

הילה גבאי מונתה למנכ"לית גיתם פורטר נובלי

גבאי, סמנכ"לית אסטרטגיה ופיתוח עסקי בחברת יחסי הציבור מקבוצת גיתם BBDO, מחליפה את ארנה גור-אל, שהודיעה על פרישה בתום 25 שנות ניהול

23.05.2021, 10:19 | שירות כלכליסט

הילה גבאי מונתה למנכ"לית גיתם פורטר נובלי, מקבוצת גיתם BBDO, לאחר שארנה גור-אל הודיעה על פרישתה.

גור-אל, מנכ"לית חברת יחסי הציבור, הודיעה על רצונה לפרוש בתום 25 שנות ניהול ו-35 שנה בגיתם. לתפקיד המנכ"לית תיכנס הילה גבאי, ששימשה עד כה כסמנכ"לית אסטרטגיה ופיתוח עסקי בחברה.

הילה גבאי מנכ"לית חדשה של גיתם פורטר נובלי, שי שחר הילה גבאי מנכ"לית חדשה של גיתם פורטר נובלי | שי שחר הילה גבאי מנכ"לית חדשה של גיתם פורטר נובלי, שי שחר

גבאי (42) היא בעלת ניסיון של 15 שנה ביחסי ציבור, אסטרטגיה תקשורתית ושיווקית, קמפיינים וניהול משברים. לפני כארבע שנים הצטרפה לגיתם פורטר נובלי. במהלך השנים הובילה את האסטרטגיה ויחסי הציבור של חברות מובילות במשק הישראלי וחברות רב-לאומיות במגוון תחומים, ובהם טכנולוגיה והייטק, צרכנות, בריאות, אנרגיה, תשתיות, תעשייה וגופים ציבוריים.  

גור-אל תמשיך ללוות את החברה כיועצת עד תום 2021.

גיתם פורטר נובלי היא חלק מקבוצת גיתם BBDO. החברה מתמחה בבניית אסטרטגיה תקשורתית-שיווקית חוצה פלטפורמות המותאמת להרגלי הצריכה בעידן הדיגיטלי, בשילוב כלים חדשניים ודאטה והיא הנציגה הרשמית בישראל של פורטר נובלי, חברת התקשורת והייעוץ מהמובילות בעולם. 

החברה מטפלת כיום בעשרות חברות עסקיות וגופים ציבוריים מהבולטים בישראל בתחומי הטכנולוגיה, בריאות, מוצרי צריכה, איכות הסביבה ועוד, ומספקת שירותי ייעוץ אסטרטגי – תקשורתי, ניהול משברים, ניהול קמפיינים, מיתוג מעסיק, יצירת מהלכי תוכן, דוברות ויחסי ציבור. 

עדו הר טוב, מנכ"ל הקבוצה ושותף: "קבוצת גיתם גאה על יכולתה להצמיח מנהלים ברמה הגבוהה ביותר שנשארים בחברה שנים רבות ומובילים את היחידות העסקיות בהצלחה וכישרון. המנכ"לית המוערכת ארנה גור-אל פורשת לאחר שנים רבות של תרומה לקבוצה ומחויבות בלתי מתפשרת להנחלת סטנדרטים של יושרה ומקצוענות בתחום יחסי הציבור. הילה גבאי, שתיכנס לתפקיד, הוכיחה יצירתיות ויכולות יוצאות דופן מאז הצטרפותה לגיתם, ואין לנו ספק שתמשיך להוביל את צוות המשרד ולקוחות החברה להישגים חדשים והצלחה עסקית".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות