אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר שעזב את ADO: ערן אדלמן יכהן כסמנכ"ל הכספים של בראק קפיטל צילום: אסף רביבו

לאחר שעזב את ADO: ערן אדלמן יכהן כסמנכ"ל הכספים של בראק קפיטל

המינוי נעשה כחלק ממהלך כולל של חברת הנדל"ן הפועלת בגרמניה, המנסה לחזק את הקשר עם גורמים המוסדיים ושוק ההון המקומי

23.05.2021, 10:50 | חזי שטרנליכט

חברת הנדל"ן בראק אן וי הפועלת בתחום הנדל"ן בגרמניה מינתה את רו"ח ערן אדלמן לתפקיד סמנכ"ל הכספים החדש שלה, צעד שמסמן את השאיפה של החברה לחזק את הקשר שלה עם הגופים המוסדיים ושוק ההון המקומי. 

אדלמן כיהן בארבע השנים האחרונות כסמנכ"ל הכספים ב-Adler Group המוכרת יותר בשמה הקודם ADO Properties.  המינוי החדש ייכנס לפועל בחודש יוני הקרוב, אז יחלףי אדלמן את מנהל הכספים היוצא של בראק תומאס שטיינלט. 

בעברו עבד אדלמן במחלקה המקצועית של פירמת רואי החשבון סומך חייקין (KPMG ישראל). הוא רו"ח מוסמך ובעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מהאוניברסיטה העברית.

בשבועות האחרונים נקטו בבראק קפיטל בשורת צעדים שנועדו להדק את הקשרים עם השוק המקומי. כך בין היתר, לפני שבועיים מונה עו"ד רון הדסי לתפקיד דירקטור חיצוני בחברה - הדסי מחזיק גם בתפקיד יו"ר אלביט הדמיה ומכהן כדריקטור בכמה חברות ציבוריות במשק הישראלי. 

החברה נסחרת בבורסה בת"א לפי שווי שוק של 2.75 מיליארד שקל, לאחר עלייה של 33.3% ב-12 החודשים האחרונים. בראק היא גם בעלת שתי סדרות אג"ח (ב' ו-ג')  שמהן נותרה קרן לפירעון בהיקף של כ-290 מיליון שקל. הסיכון שהמשקיעים מייחסים לאגרות נמוך ביותר, עד כדי כך שהתשואה לפדיון על שתי אגרות החוב למי שרוצה להשקיע היא בכלל שלילית ועומדת על 0.9%- ו-0.23%- בהתאמה.


ערן אדלמן , צילום: אסף רביבו ערן אדלמן | צילום: אסף רביבו ערן אדלמן , צילום: אסף רביבו


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות