אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לינקדאין לא עוצרת – כך תיעזר ברשת לקידום העסק שלך

רשת לינקדאין ממשיכה לצמוח למספרי ענק, ואתם יכולים רק להרוויח מזה. אבי צדקה, דוקטור לינקדאין, מסביר לנו איך זה עובד

23.05.2021, 13:59 | בשיתוף מערכת שורת הרווחמנכ"ל מיקרוסופט, סאטיה נאדלה, ציין לאחרונה שמתחילת 2021 נרשמה מעורבות שיא של משתמשים ברשת לינקדאין, הן בכמות השיחות ברשת, שעלתה ב-43 אחוזים, הן בשיתוף התוכן, שגדל בשיעור של 29 אחוזים, והן בשעות השימוש בפיצ'ר של למידת המיומנויות, שצמחו בלא פחות מ-80 אחוזים. ברשת הלינקדאין רשומים היום 766 מיליון משתמשים מכל העולם ובישראל בלבד פעילים כמיליון וחצי משתמשים מדי יום.

המספרים העצומים הללו, מספר לנו אבי צדקה, מומחה לינקדאין, מגיעים משני אפיקים מרכזיים: האחד הוא מחפשי עבודה בתחום ההייטק ובשאר ענפי המשק, המבינים את כוחה של הרשת בחיבור למגייסים וביצירת הזדמנויות עסקיות. השני הוא בעלי עסקים אשר הבינו בשנת הקורונה את חשיבות הנוכחות הדיגיטלית שלהם, כאשר לינקדאין מבססת את מעמדה כאחת הפלטפורמות החשובות ביותר לייצור נוכחות עסקית דיגיטלית אפקטיבית.

שמענו מאבי צדקה על ההבדלים בין הלינקדאין לבין אמצעי תקשורת אחרים ועל היכולת לאתר בקלות רבה יותר לקוחות פוטנציאליים, חברות ובעלי תפקידים. קיבלנו טיפים חשובים לבניית פרופיל עסקי מוצלח בלינקדאין באמצעות שימוש במילות מפתח ובניית רשת קשרים ממוקדת, וקינחנו בהמלצה חמה – אם אתם רוצים לבנות פרופיל לינקדאין מקצועי שיפתח בפניכם הזדמנויות עסקיות חשובות – מומלץ להיעזר במומחים.

לפרטים נוספים>>

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות