אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך להתאמץ פחות ולהרוויח הרבה יותר ולמה כדאי לכם לרוץ לקנות נכס ביוון?

שורת הרווח – התוכנית שמנתחת את הערך המוסף של איפה, מתי ואיך כדאי להשקיע. מה שורת הרווח להיום? צפו

23.05.2021, 14:16 | בשיתוף מערכת שורת הרווחהיום ב"שורת הרווח" נסקור את ההתאוששות המסתמנת של המשק הישראלי מהמכות שספג בשנת הקורונה, נדבר על הזדמנויות חדשות ומסקרנות במיוחד למשקיעים ונסכם בטיפים מועילים לקידום עסקים ברשת החברתית-עסקית – לינקדאין.

נפתח תחילה עם ענף המלונאות, אחד הענפים שנפגעו בצורה הקשה ביותר עקב משבר הקורונה, ונדבר על התמודדות המלונות עם המצב, על הצורך בהיערכות שמאית מחודשת ועל עסקאות מכר חדשות שמספקות סימנים לאופטימיות. נמשיך לשוחח על האופן בו ענף המימון החוץ בנקאי צבר תאוצה דווקא בשנת הקורונה ונשמע מה חשוב לבחון לקראת בחירת אלטרנטיבת מימון חוץ בנקאית. בהמשך ניגע גם בחזרתם של הכנסים הפרונטליים הגדולים לתחום הנדל"ן ונשוחח על מדד ההתחדשות העירונית ועל האופן בו הוא מסייע לדיירים לבחון את החוסן הפיננסי של היזמים.

במישור ההזדמנויות שאסור לפספס נשמע על נדלהון – מיזם חדש להשקעה שמשלבת בין ענף הנדל"ן לשוק ההון ומבטיחה למשקיע להתאמץ פחות ולהרוויח הרבה יותר, נדבר על חלון ההזדמנויות הסופר אטרקטיבי להשקעות נדל"ן ביוון ונבין מה הקשר בינו לבין מבצע החיסונים הישראלי (רמז: רוצו להשקיע לפני ששאר העולם מתחסן). לסיום נשוחח עם מומחה לינקדאין, נבין את כוחה של הרשת ונקבל טיפים לקידום העסק במקום הנכון ביותר ב-2021. 

הצטרפו אלינו לשורת הרווח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות