אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
להפוך את החלום למציאות: חברת השקעות הנדל"ן שמכתיבה את התחום מחדש בחסות SDB

להפוך את החלום למציאות: חברת השקעות הנדל"ן שמכתיבה את התחום מחדש

SDB, מהחברות המובילות להשקעות נדל"ן בחו"ל פותחת ערוץ מיוחד בכלכליסט וחושפת בפעם הראשונה את אסטרטגיית ההשקעה של הקרנות והגופים המוסדיים

14.07.2022, 14:21 | בשיתוף SDB

שיתוף פעולה מיוחד בין כלכליסט וחברת SDB הנחשבת לאחת החברות הגדולות והוותיקות להשקעות נדל"ן בחו"ל, יחשוף את הגולשים למודל ההשקעות הייחודי של הגופים המוסדיים בתחום השקעות הנדל"ן, באמצעות כתבות ייעודיות וראיונות וידאו עם מומחי החברה.

SDB בעלת פורטפוליו של עשרות נכסים בשווי של מאות מיליוני דולרים בארה"ב, אנגליה וספרד המייצרים תשואות אפקטיביות עבור לקוחותיה.

Panorama UK, בחסות SDB Panorama UK | בחסות SDB Panorama UK, בחסות SDB

סיפורה של חברת SDB הוא גם סיפורם של שני יזמים צעירים, חברי ילדות מגבעתיים שהגשימו את אגדת סינדרלה והצליחו בגדול.

בהיותם בני 22 בלבד, מצוידים בהון קטן וחלומות גדולים, גייסו יחד דן ליברמן ושרוליק חנוך סכום של 120 אלף שקלים ורכשו דירה להשקעה בבאר שבע, דריסת הרגל הראשונה שלהם בעולם השקעות הנדל"ן. כיום, 14 שנים אחרי, מנהלים ליברמן וחנוך את חברת SDB המנהלת פורטפוליו של למעלה מ- 60 פרויקטים ביחד עם כ- 1500 משקיעים.

החברה בבעלותם של ליברמן וחנוך היא עדות לכך שנחישות משתלמת ושזו לא בושה לחלום בגדול, להפך! בחברה מעודדים משקיעים קטנים להיכנס לתחום ולהצטרף אליהם להצלחה.

דן ליברמן ושרוליק חנוך , בחסות SDB דן ליברמן ושרוליק חנוך | בחסות SDB דן ליברמן ושרוליק חנוך , בחסות SDB

כל אחד יכול להיות משקיע נדל''ן

דן ליברמן ושרוליק חנוך, בעלי חברת SDB סבורים שכל אחד יכול להיות משקיע נדל"ן ואפילו להצליח בכך. מה שדרוש הוא נחישות, סובלנות ואמונה בהשקעה שלכם ובשוק הנדל"ן, שכידוע הוכיח את עצמו לאורך השנים כאפיק השקעה סולידי ויציב.

החזון שעומד מאחורי הקמת SDB להשקעות נדל"ן בחו"ל הוא לאפשר גישה למשקיעים פרטיים להצטרף להשקעות של המוסדיים והקרנות הגדולות, כך שיוכלו להשקיע הון עצמי נמוך ולהיכנס להשקעות בעלות פוטנציאל רווח משמעותי. כחלק מהפעילות למיקסום הרווחים עבור המשקיעים, הוקמה בחברת SDB מחלקת מחקר ייעודית, המנהלת מחקרי שוק באופן מעמיק ומקיף ומבצעת ניתוח ובדיקות נאותות רבות לצורך איתור מוקדי השקעה בעלי פוטנציאל גבוה. המחלקה פיתחה שיטה ייחודית לאיתור הזדמנויות בשווקי נדל"ן גלובליים תוך בקיאות מלאה במגמות השוק בזכות ידע מצטבר של עשרות שנות ניסיון.

המחירים בשוק הנדל"ן בישראל ממשיכים לעלות לצד תשואות נמוכות ולכן, בחרה החברה להתמקד בהזדמנויות נדל"ן מעבר לים, הזדמנויות אטרקטיביות שהן OFF MAERKET בשיתוף פעולה עם יזמים מקומיים בעלי היסטוריית ביצועים מוכחת אשר מהווים שותפים אסטרטגיים לתהליך. הקו המנחה ב- SDB הוא זהות אינטרסים מלא עם המשקיעים בדגש על שקיפות מוחלטת. המשקיעים מקבלים שירות מקיף לאורך כל תקופת ההשקעה, הכולל ניהול מקצועי של הפרויקטים ע"י המומחים, דו"חות רבעוניים, עדכונים שוטפים ופגישות עם מנהלי ההשקעה.

מחלקת מחקר ואנליזה בחברה היא מהטובות בישראל

כיוון שעולם הנדל"ן טומן בחובו אינספור הצעות להשקעה, הידע והניסיון בתחום חשובים ומהותיים. מחלקת מחקר ואנליזה בחברה בוחנת הזדמנויות השקעה באזורי ביקוש בארה"ב, ספרד ואנגליה. בעזרת השיטה הייחודית שפיתחה המחלקה, העסקאות הרלוונטיות עוברות עשרות בדיקות שונות התואמות את אסטרטגיית הגופים המוסדיים, ומשקללות אינדיקטורים כלכליים לצד ניהול הסיכונים, כך שלבסוף רק עסקאות בודדות עוברות את הסינון הקפדני ומאושרות ע"י ועדת ההשקעות של החברה. בעזרת המודל, מחלקת האנליזה מגדילה משמעותית את סיכויי ההצלחה ויוצרת בטחונות למשקיעים בצורה הטובה ביותר.

Silver Blue Lake US, בחסות SDB Silver Blue Lake US | בחסות SDB Silver Blue Lake US, בחסות SDB

הייחודיות של חברת SDB

ניסיון של 14 שנים הפך את חברת SDB לאוטוריטה בתחום השקעות הנדל"ן לאחר שפעם אחר פעם הצליחו לזהות שווקי נדל"ן במגמת צמיחה: בפעם הראשונה עם רכישת הדירה שלהם בבאר שבע, בדיוק בזמן שהשוק החל לעלות, כשנכנסו להשקעות נדל"ן בארה"ב לאחר המשבר בשנת 2008, כשזיהו את ההזדמנות בשוק הנדל"ן בספרד לאחר המשבר הכלכלי, ולאחרונה עם כניסתם לשוק הנדל"ן באנגליה שנמצא במגמת עלייה מהרגע שהכריזו על הברקזיט וצפויות לו תחזיות חיוביות מאוד לשנת 2021.

בחברת SDB רואים בתחום השקעות הנדל"ן מסע לטווח ארוך שהמתמידים בו זוכים לקטוף את הפירות העסיסיים ביותר. הם מדמים זאת לריצת מרתון שיש בה אתגרים וקשיים ולפעמים תחושה שקשה להמשיך ולרוץ, ובדיוק לשם כך הם נמצאים שם עבור הלקוחות שלהם, ויד ביד עם לקוחותיהם רצים לאורך השנים. בחברה מציינים כי הם שמחים על הדרך המבורכת שעשו ועל הזכות להמשיך וללוות משקיעים בדרכם לפסגה.

לפרטים נוספים>>שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות