אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיכל כהן ברנדשטיין, סמנכ"לית המסחר של כלכליסט, פורשת מתפקידה לאחר 12 שנים

מיכל כהן ברנדשטיין, סמנכ"לית המסחר של כלכליסט, פורשת מתפקידה לאחר 12 שנים

כהן ברנדשטיין החלה את דרכה ב"כלכליסט" ב-2009 כמנהלת לקוחות של העיתון, והתקדמה עד לניהול מחלקת המכירות - תפקיד אותו ביצעה במהלך ארבע השנים האחרונות. מנכ"ל כלכליסט איל פאר: "מודה לה על כל השנים שבהן היתה מסורה ועשתה את עבודתה על הצד הטוב ביותר"

24.05.2021, 13:35 | שירות כלכליסט

סמנכ"לית המסחר של עיתון "כלכליסט", מיכל כהן ברנדשטיין, הודיעה על סיום תפקידה. מיכל התחילה את דרכה ב"כלכליסט" ב-2009 כמנהלת לקוחות של העיתון, והתקדמה עד לניהול מחלקת המכירות, תפקיד אותו ביצעה במהלך ארבע השנים האחרונות.

במסגרת תפקידה ניהלה כהן ברנדשטיין את מערך המכירות בעיתון, הובילה שיתופי פעולה ופיתחה מוצרים בעולמות התוכן השיווקי, שלאורך השנים מיצבו את "כלכליסט" כעיתון הכלכלי הגדול והמוביל בישראל. היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, עם התמחות בשיווק.

כהן ברנדשטיין אמרה לאחר הפרישה: "אני גאה להיות שותפה לניהול ולהובלת הצד המסחרי של עיתון 'כלכליסט' במהלך השנים, ושמחתי לקחת חלק בשיאים מקצועיים של העיתון. אני רוצה להודות על הדרך המשותפת עם כל האנשים הטובים סביבי, שהפכו להיות לי לבית שני. אני שמחה ונרגשת לצאת לדרך חדשה לקראת האתגר הבא שלי".

מיכל כהן ברנדשטיין,  מיכל כהן ברנדשטיין מיכל כהן ברנדשטיין,

איל פאר, מנכ"ל כלכליסט: "מיכל היתה אבן מאבני היסוד של "כלכליסט" למן יום הקמתו. לאחר 12 שנים החליטה מיכל שהיא רוצה לשנות כיוון וללכת לדרך חדשה. בצער רב והבנה, אני נפרד ממיכל. אני מודה לה על כל השנים שבהן היתה מסורה ועשתה את עבודתה על הצד הטוב ביותר, ומאחל לה הצלחה רבה בהמשך הדרך, בשמי ובשם כל עובדי 'כלכליסט'".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות