אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דוברת משרד הביטחון ארנה שמחוני-עופר פורשת אחרי 8 שנים

פרסום ראשון

דוברת משרד הביטחון ארנה שמחוני-עופר פורשת אחרי 8 שנים

שמחוני-עופר שימשה כדוברת ויזה כ.א.ל וכסגנית דובר סלקום לפני שהגיעה למשרד הביטחון. היא תישאר בתפקידה עד למינוי מחליף

24.05.2021, 16:43 | אודי עציון

ראש אגף דוברות והסברה במשרד הביטחון, ארנה שמחוני-עופר, הודיעה היום (ב') למנכ"ל המשרד אמיר אשל על רצונה לסיים את תפקידה בתום כהונה של שמונה שנים. היא תישאר בתפקידה עד למינוי מחליף, הליך שצפוי להימשך מספר חודשים.

שמחוני-עופר שימשה כדוברת ויזה כ.א.ל וכסגנית דובר סלקום לפני שהגיעה למשרד הביטחון. מאז עבדה תחת ארבעה מנכ"לים וחמישה שרי ביטחון.

ארנה שמחוני-עופר. עבדה תחת חמישה שרי ביטחון ארנה שמחוני-עופר. עבדה תחת חמישה שרי ביטחון ארנה שמחוני-עופר. עבדה תחת חמישה שרי ביטחון


שמחוני-עופר ניהלה את האסטרטגיה התקשורתית בשנים הסוערות של המאבק על תקציב הביטחון, דו"ח ועדת לוקר, מבצע צוק איתן, הסכם כחלון-יעלון, הסכם הסיוע הביטחוני החדש עם ארצות הברית וכן מהלכים כמו מעבר צה"ל דרומה, הפרטת תעש, פינוי שדה דב ובניית היכל הזיכרון הלאומי בהר הרצל. 

שמחוני-עופר נבחרה לתפקיד לאחר שנתיים שבהן לא היה למשרד דובר קבוע בעקבות מכרז ששונה מספר פעמים וזכה לביקורת ממבקר במדינה ב-2018. המבקר גם קבע שמשרד הביטחון אינו שקוף מספיק בהתנהלותו והודעותיו אינן תמיד מדויקות.

בתקופתה של שמחוני-עופר בוצעו שינויים רבים בפעולת דוברת המשרד, כולל בכוח האדם, והתרחבה מאוד פעילות הניו-דיגיטל של האגף.שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות