אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 סולידוס לאבס השלימה סבב גיוס A בהיקף של  20 מיליון דולר צילום: Solidus Labs

סולידוס לאבס השלימה סבב גיוס A בהיקף של 20 מיליון דולר

החברה מפתחת מערכות לניטור סיכונים ופיקוח על מסחר בקריפטו. את הגיוס הובילה קרן Evolution Equity Partners. החברה מדווחת על עלייה של 400% בביקוש למוצריה מאז תחילת 2020

24.05.2021, 17:45 | הגר רבט


חברת סולידוס לאבס (Solidus Labs), המפתחת מערכות לניטור סיכונים ופיקוח על מסחר בקריפטו, הודיעה היום (ב׳) על השלמת סבב A של 20 מיליון דולר, בהובלת קרן Evolution Equity Partners, ובהשתתפות הקרנות Hanaco Ventures , קרן ההשקעות של FTX - אחת מבורסות הקריפטו הגדולות בעולם, ו-645 Ventures. 

סולידוס לאבס הוקמה בניו יורק על ידי היזמים אסף מאיר, חן ארד ופראבין קומאר והיא מעסיקה היום 30 עובדים, כ-10 בישראל.

הטכנולוגיה של החברה מספקת מענה לגופים פיננסיים שחוששים לפעול בשוק הקריפטו עקב הרגישות של זירות המסחר בו למניפולציות, כלומר השפעה פסולה על שערי המטבעות ועל מחזורי המסחר בהם. בין לקוחותיה של החברה כמה מהבורסות וחברות הקריפטו הגדולות בעולם, מוסדות פיננסיים מסורתיים וכן ממשלות, גורמי אכיפת חוק ורגולטורים. 

סולידוס. חן ארד סמנכ״ל תפעול (עומד), יושבים מימין: אסף מאיר מנכ"ל ופראבין קומר סמנכ"ל טכנולוגיה, צילום: soliduslabs סולידוס. חן ארד סמנכ״ל תפעול (עומד), יושבים מימין: אסף מאיר מנכ"ל ופראבין קומר סמנכ"ל טכנולוגיה | צילום: soliduslabs סולידוס. חן ארד סמנכ״ל תפעול (עומד), יושבים מימין: אסף מאיר מנכ"ל ופראבין קומר סמנכ"ל טכנולוגיה, צילום: soliduslabs

החברה מדווחת על עלייה של 400% בביקוש למוצריה מאז תחילת 2020, ועל עלייה של 1,000% בפניות מבנקים וממוסדות פיננסיים ותיקים שעניינם בעולם הקריפטו מתעצם.

בסבב הגיוס השתתפו גם כמה משקיעים פרטיים בכירים (Angels), ובהם רגולטורים אמריקאים בולטים: כריסטופר ג׳יאנקרלו, לשעבר יו״ר הרשות האמריקאית למסחר בסחורות ועתודות; דניאל גורפיין, שהיה סמנכ״ל החדשנות של אותה הרשות; טרוי פארדס, לשעבר נציב הרשות האמריקאית לניירות ערך (SEC).

אסף מאיר, מנכ״ל ומייסד סולידוס לאבס: ״קריפטו ונכסים דיגיטליים מובילים מהפכה לא רק בעולם השירותים הפיננסיים, אלא גם בדרך שבה רגולטורים יפקחו על שוקי הון ועל העולם הפיננסי בכלל. נכסים דיגיטליים חשפו את הבטן הרכה של מערכות ניטור הסיכונים הקיימות כיום, שלא עומדות בצרכים של נכסים דיגיטליים וקריפטו, כך שנוצר צורך במערכות חדשות וייעודיות שבנויות בשביל העתיד, מהסוג שסולידוס מספקת״.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות