אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Parallel Wireless שכרה כ-3,000 מ"ר במתחם O-TECH בכ"ס

חברת Parallel Wireless שכרה כ-3,000 מ"ר במתחם O-TECH בכ"ס

למרות תקופת הקורונה, שהותירה את העובדים בבתיהם, החברה החליטה לשלש את שטח המשרדים שהיא שוכרת ולהכפיל את מספר העובדים; עלות השכירות מוערכת ב-40 מיליון שקל לעשר שנים

26.05.2021, 12:53 | דותן לוי

חברת Parallel Wireless, הפועלת בתחום ה-ORAN ומפתחת מוצרים לתחום הסלולר 5G, החליטה להגדיל את שטח המשרדים שהיא שוכרת ולהעביר את המטה שלה בישראל לקומפלקס O-TECH בכפר סבא, שנמצא בבעלות חברת אושירה - זרוע הנדל"ן של קבוצת SK GROUP, שבבעלות סמי קצב.

קראו עוד בכלכליסט:


משמעות המהלך היא הגדלה של שטח המשרדים פי שלושה והכפלת מספר העובדים עד ל-200, וכל זה דווקא בתקופת קורונה. החברה שוכרת כיום כ-1,000 מ"ר בחלל העבודה סוהו 6 בצור יגאל, שבבעלות היזם רפי אלאלוף, ובמסגרת המעבר היא שכרה את הקומה ה-8 בבניין B בקומפלקס O-TECH בכפר סבא. הסכם השכירות הוא לתקופה של עשר שנים, וכולל 78 מקומות חניה. 

דמי השכירות למ"ר מוערכים ב-60 שקל, ודמי הניהול בבניין הם 16 שקל למ"ר. דמי השכירות לכלל התקופה מוערכים ב-40 מיליון שקל. 

קומפלקס המשרדים O-TECH קומפלקס המשרדים O-TECH קומפלקס המשרדים O-TECH

הסכם השכירות נחתם בשיא תקופת הקורונה, וההחלטה על כפר סבא התקבלה לאחר שבוצע תהליך מסודר במסגרתו העריכו בחברה את היקף ההתרחבות במספר העובדים. כמו כן בוצע מיפוי מגורי העובדים, שבעקבותיו הוחלט להותיר את המשרדים באזור השרון. 

הבחירה באושירה התקבלה בין היתר בשל הצורך להקים מעבדה לבדיקות עבור טכנולוגיית 5G על גג המבנה. 

אלעד פוקס, מנכ"ל אינדקס נדל"ן, שהובילה את הליך ההשכרה: "ביצענו עבור Parallel Wireless הליך מסודר של הגדרת הצרכים והמיקום ביחס לפיתוח המואץ בפעילות החברה בישראל. בחרנו במתחם O-Tech מתוך מספר אפשרויות. לאור היציאה של ישראל ממשבר הקורונה, אנו רואים כיצד חברות בינלאומיות חוזרות לפעילות בתחום המשרדים באזורי התעסוקה השונים בארץ".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות