אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצטרפו היום למתחם העסקים של המחר סטודיו לומו

הצטרפו היום למתחם העסקים של המחר

מתחם העסקים Ono Business Center, המוקם בימים אלו בבקעת אונו ומהווה חלק משמעותי בהתפתחות האדירה של האזור, מציע מטרים אחרונים של משרדים למכירה. משקיעים וחברות – אל תפספסו

27.05.2021, 18:39 | בשיתוף גשם החזקות

באחד המיקומים האסטרטגיים ביותר בגוש דן נבנה בימים אלו מתחם רב שימושי ענק, יוקרתי וחדשני, שצפוי להוות מוקד משיכה יומיומי למאות אלפי אנשים מכלל יישובי בקעת אונו והמרכז. בימים אלו מסתיים שלב א' של המכירות, בו נותרו מטרים אחרונים של שטחי משרדים במחירים אטרקטיביים במיוחד. עשרות חברות וארגונים ניצלו עד כה את מחירי המכירה המוקדמת ושריינו לעצמם מקום במרכז העסקים, המגורים והמסחר של המחר. ומה איתכם? 

נדל"ן משרדי בעידן פוסט קורונה – השקעה מבטיחה

השקעה בנדל"ן משרדי נחשבת בעשור האחרון לאחד מאפיקי ההשקעה היציבים והמשתלמים ביותר, המספק תשואה של עד פי 3 יותר מזו של השקעה בנדל"ן למגורים. גם בתקופת הקורונה שמר אפיק השקעה זה על יציבותו, וכך גם בעידן הפוסט-קורונה. על אף שבתחילת המשבר נדמה היה שפני שוק העבודה משתנים לחלוטין, עם היציאה ממנו חוזרות החברות אל מתחמי העבודה המשרדיים ועמן חוזר גם הביקוש הגבוה לרכישת נדל"ן משרדי. 

עם זאת, לא ניתן לומר שדבר לא השתנה בעקבות שנת הקורונה, ואחת המגמות הבולטות בשוק העבודה העכשווי היא מעין "פתרון אמצע" המשלב בין עבודה מהמשרד לעבודה מהבית – רכישת מתחמי משרדים באזורי המגורים עצמם. לפיכך, פרויקט עירוב שימושים כמו Ono Business Center, המשלב בין מגורים, משרדים ומסחר, הוא ללא ספק הבשורה העתידית לחברות ולמשקיעים.

הדמיה פרויקט אונו סנטר, סטודיו לומו הדמיה פרויקט אונו סנטר | סטודיו לומו הדמיה פרויקט אונו סנטר, סטודיו לומו

יוקרה ופונקציונליות לצד ביטחון וודאות מלאה

בפרויקט, שמוקם ביוזמת "משכנות גשם הארץ" מקבוצת גשם החזקות ומבוצע על ידי "אלקטרה בנייה" מקבוצת אלקטרה, יוקמו ארבעה בנייני מגורים בני 12 קומות ו-197 יחידות דיור שנמכרו ברובן, וארבעה בנייני משרדים מחוברים בני 5 קומות בשטח כולל של כ-28 אלף מ"ר. בנייני המגורים והמשרדים יוקמו מעל 2 קומות מסחר, ובנוסף ייבנה חניון תת קרקעי בן 2-4 קומות בשטח כולל של כ-50 אלף מ"ר.

המתחם נבנה בהשראת מתחמים יוקרתיים במילאנו, ברלין ואמסטרדם תוך הקפדה על תכנון אדריכלי פונקציונלי המאפשר מודולריות מבנית וגמישות בהתאם לצרכי המשרד. השימוש במתחם מתאים לכל סוג וגודל של משרד, בכל מודל עבודה. כל קומת משרדים של Ono Business Center כוללת 1,400 מ"ר ובקומה העליונה – 750 מ"ר של שטחים משרדיים. חלק מהמשרדים כוללים גם מרפסות רחבות אל נוף בקעת אונו. 

חשוב לציין כי רכישת השטחים במתחם נעשית במתכונת יזמית בטוחה ולא במתכונת של קבוצת רכישה, שאינה כוללת כל ערבות או הבטחה למועד מסירת הנכס או למפרט הבנייה. בפרויקטOno Business Center מקבלים הרוכשים וודאות מלאה מבחינת עלויות, קיימות, מפרט ומועד המסירה, וכן ערבות חוק מכר עם פיצוי, בהתאם לחוק, במקרה של איחור במסירה. 

הדמיה פרויקט אונו סנטר, סטודיו לומו הדמיה פרויקט אונו סנטר | סטודיו לומו הדמיה פרויקט אונו סנטר, סטודיו לומו

מיקום מנצח במחירים שאסור לפספס

בשנים האחרונות יוצאים עסקים וחברות רבים אל מחוץ לגבולות ת"א הפקוקה, היקרה ומעוטת מקומות החנייה החיוניים. במציאות זו, הופך מטרופולין בקעת אונו המתפתח ללוקיישן מושלם לרכישת נדל"ן משרדי במחירים שלא קיימים בכל איזור המרכז. 

מתחם העסקים Ono Business Center ממוקם בשכונת "בית בפארק" באור יהודה, צמוד לכביש 461. הביקוש למגורים באזור עולה מיום ליום ועמו גם הביקוש האדיר לאפשרויות תעסוקה מגוונות. אל אזור המתחם מתחברים עורקי התחבורה העיקריים בארץ, ובסמוך לו יוקמו תחנות של הקו הסגול של הרכבת הקלה ושל קו M3 של המטרו. כל אלו, לצד גשר הולכי רגל המחבר את המתחם לשכונת נווה סביון, מבטיחים גישה נוחה ומהירה למתחם וצפויים להפוך אותו למוקד משיכה עבור מאות אלפי קונים, מבלים ואנשי עסקים מכל אזור המרכז.

בימים אלו מוצעת הרכישה במתחם Ono Business Center במחיר חסר תחרות של 9,000 ₪ למ"ר, כשהמחיר הממוצע באזור המרכז, לשם ההשוואה, הוא 15,000 ₪ למ"ר. זוהי ללא ספק הזדמנות אטרקטיבית וחד פעמית להצטרף אל מוקד עסקים יוקרתי וחדשני בלב אזור מתפתח הנמצא בנסיקה, ולקחת חלק בשינוי חוויית המגורים, העסקים והפנאי של אזור המרכז ושל כלל המדינה. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות