אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חרם? סלקום איבדה רק 11,500 לקוחות במאי צילום: אלכס קולומויסקי

חרם? סלקום איבדה רק 11,500 לקוחות במאי

למרות הטענות לעזיבה של עשרות אלפי לקוחות בעקבות הקריאות לחרם במהלך "שומר החומות", החברה איבדה רק 0.33% מהלקוחות, אחרי חודשיים שבהם עמדה בראש טבלת הגיוסים

31.05.2021, 12:32 | רועי ברגמן

סלקום מסכמת את סערת עצרת הדו קיום של עובדי החברה והקריאות מצד ימין של המפה הפוליטית, עם נטישה של כ-11,500 לקוחות נטו בחודש מאי. כך נודע ל״כלכליסט״. 

מדובר בכ-0.33% בלבד מכלל לקוחות החברה (סך הכל כ-3.23 מיליון), נתון הנמוך משמעותית מההצהרות שנשמעו בזמן המשבר מצד גורמים שאינם קרובים לחברה, לפיהן נטשו אותה עשרות אלפי לקוחות. 

קראו עוד בכלכליסט:

לפני כשבועיים קיים ועד העובדים של סלקום לאחר שקיבל את הסכמת הנהלת החברה, מחאה בעד דו קיום בין יהודים לערבים. היה זה בשיאו של מבצע ״שומר החומות״ וגל האלימות בין יהודים לערבים בישראל. 

עיתוי המחאה היה בחפיפה ליום שבו הכריזו ערביי ישראל על שביתה בת יום נוכח האירועים. גורמים בצד הימני של המפה ובראשם ח״כ בצלאל סמוטריץ מהציונות הדתית, קראו בתגובה ללקוחות להתנתק מהחברה ולהחרים אותה ורשויות ביהודה ושומרון כמו גם ארגון בני עקיבא הודיעו כי יבטלו את הסכמיהם עם החברה. 

 אבי גבאי, מנכ"ל סלקום , צילום: אלכס קולומויסקי אבי גבאי, מנכ"ל סלקום | צילום: אלכס קולומויסקי  אבי גבאי, מנכ"ל סלקום , צילום: אלכס קולומויסקי

בסופו של דבר כאמור נוצרה פגיעה בסלקום, שבאפריל דיווחה על גיוס חיובי של לקוחות, אך משמעותית נמוכה מהצהרות הקוראים לחרם נגד החברה. באפריל סלקום עמדה בראש טבלת הגיוסים עם 3,670 לקוחות נטו ובמרץ גייסה כ-3,500, כך שבסיכום שלושת החודשים האחרונים היא איבדה כ-5,300 לקוחות בלבד. 

הנהנות העיקריות מהמגמה בחודש החולף הן הוט מובייל, שגייסה 5,700 לקוחות נטו, פרטנר שגייסה 4,700 לקוחות, ופלאפון שגייסה 2,500 לקוחות. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות