אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברקע המיזוג ושלושה חודשים אחרי המינוי: בכיר נוסף עוזב את פסגות צילום: ועד עובדי פסגות

ברקע המיזוג ושלושה חודשים אחרי המינוי: בכיר נוסף עוזב את פסגות

מנכ"ל חברת הגמל של בית ההשקעות, אביחי דרפנר, יעבור להפניקס; דרפנר מונה לתפקיד אחרי שנתיים בפסגות, כשברקע המיזוג המתקרב עם אלטשולר שחם שגורר סגירת משרות כפולות

31.05.2021, 13:40 | אלמוג עזר

בכיר נוסף עוזב את פסגות על רקע המיזוג המתקרב עם בית ההשקעות אלטשולר שחם

קראו עוד בכלכליסט:

מנכ"ל חברת הגמל אביחי דרפנר יסיים את תפקידו, פחות משלושה חודשים לאחר מינויו, ויעבור להפניקס. תפקידו החדש של דרפנר יהיה סמנכ"ל תפעול של חברת הביטוח (ולא של חברת הגמל ששייכת לאקסלנס בקבוצה).

בית פסגות, צילום: ועד עובדי פסגות בית פסגות | צילום: ועד עובדי פסגות בית פסגות, צילום: ועד עובדי פסגות

בימים אלו נערכים בפסגות לקראת המיזוג עם אלטשולר שחם, שרכש את השליטה בבית ההשקעות מידי קרן אייפקס שמנהלת זהבית כהן. בסיום המיזוג ינהלו באלטשולר שחם כמעט 300 מיליארד שקל. תהליך ההסבה של כוח האדם מיועד לסוף השנה הנוכחית. 

בפסגות ביקשו למנות את דרפנר לתפקיד עוד לפני העסקה למכירתו, אולם האישור למינוי על ידי רשות שוק ההון ניתן רק באחרונה. בפסגות גמל לא כיהן מנכ"ל קבוע במשך זמן רב טרם דרפנר, כאשר קובי סבן שכיהן בתפקיד שלושה חודשים בלבד עזב אותו בספטמבר אשתקד.

תהליך המיזוג כולל סגירת משרות כפולות. את דרפנר תחליף ככל הנראה ענת כנפו תבור שמשמשת היום כסמנכ"לית התפעול וקרן הפנסיה של אלטשולר שחם. בתוך כך לפני שבועיים התפטרה אלונה אריאלי להב, מנכ"לית בכירה לקשרי חוץ, שיווק ותקשורת לאחר ארבע שנים.  

דרפנר הגיע לפסגות כסמנכ"ל תפעול ב-2019 לאחר שביצע תפקיד דומה בהראל. בהפניקס יחליף דרפנר את אלדד צינמן שיעבור למור בית השקעות לתפקיד משנה למנכ"ל מור גמל, אורי קיסוס. השניים בעלי היכרות קודמת כיוון שעבדו בעבר יחד בהפניקס.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות