אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 הליין החדש של משטרת התנועה: הניידות ייצבעו בשחור יצרן

פרסום ראשון

הליין החדש של משטרת התנועה: הניידות ייצבעו בשחור

על צידה של הניידות, בעיקר מדגמי סקודה סופרב, ימתח פס לבן שעליו יופיע כיתוב "משטרת התנועה" ועל מכסה המנוע יהיו שני פסים לבנים

01.06.2021, 08:44 | תומר הדר

אחת לכמה שנים במשטרת ישראל נוהגים לשנות את עיצובן החיצוני של הניידות מסיבות שונות. לכלכליסט נודע שבימים אלה בוחנת משטרת ישראל עיצוב חדש לניידות המשטרה שיפטרלו בכבישי ישראל.

העיצוב החדש, כך נודע, מבוסס על שילובי צבעים קיימים כך שרוב הניידות, גלויות וסמויות, יהיו שחורות, כשעל צידה של הניידת ימתח פס לבן שעליו יופיע כיתוב "משטרת התנועה". גם מכסה המנוע יזכה ל"טיפול קוסמטי" דומה, כאשר שני פסים לבנים נמתחים מהגריל הקדמי ועד לבסיס השמשה הקדמית.

סקודה סופרב שחורה , יצרן סקודה סופרב שחורה | יצרן סקודה סופרב שחורה , יצרןעיצוב זה צפוי להופיע בקרוב בניידות הסיור של משטרת התנועה הארצית, בעיקר מדגמי סקודה סופרב וייתכן שגם בדגמים אחרים. העיצוב החדש אמור להחליף את זה הקיים של הניידות הלבנות כאשר  לצד הרכב עובר פס בצבע כחול כהה.

עד לפני שנים ספורות העדיפה משטרת התנועה צבע לבן עם פס תכלת רחב לרוחב הרכב - ולפני כן בשנות התשעים העיצוב כלל מעין חץ בצד הרכב.

משטרת ישראל בחנה במשך השנים האחרונות לא מעט רכבים מדגמים שונים לשימוש משטרת התנועה, ואולם כיום מעדיפים במשטרה לצייד את סיירי אגף התנועה בעיקר במכוניות מתוצרת סקודה וטויוטה.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות