אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקסהבים גייסה 200 מיליון דולר לפי שווי של 2.4 מיליארד צילום: עמית שעל

אקסהבים גייסה 200 מיליון דולר לפי שווי של 2.4 מיליארד

את הגיוס הובילה קרן Owl Rock; בין המשקיעים בחברה, שיושבת בעמק הסיליקון ונוסדה ב-2013 על ידי ניר פולק, גם שלמה קרמר. החברה גם הודיעה על מינויו של מייקל דה סזארה לתפקיד המנכ"ל, במקומו של פולק שישמש כיו"ר. אקסהבים מפתחת טכנולוגיות להתמודדות עם התקפות סייבר מורכבות בענן, באמצעות אוטומציה ואנליטיקס

01.06.2021, 17:57 | מאיר אורבך

חברת הסייבר אקסהבים (Exabeam) גייסה 200 מיליון דולר לפי שווי של 2.4 מיליארד. את הגיוס הובילה קרן Owl Rock, חלק מתאגיד Blue Owl Capital שמנהל 52 מיליארד דולר. משתתפים נוספים בגיוס כללו בין היתר את לייטספיד ונצ'רס ו-Norwest Venture. בין המשקיעים בחברה, שיושבת בעמק הסיליקון ונוסדה ב-2013 על ידי ניר פולק, גם שלמה קרמר. עד הגיוס הנוכחי גייסה החברה 190 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט:

במקביל הודיעה אקסהבים על מינויו של מייקל דה סזארה (DeCesare) לתפקיד המנכ"ל, במקומו של ניר פולק - שישמש בתפקיד היו"ר. דה סזארה היה לפני כן נשיא מקאפי ומנכ"ל חברת הסייבר הישראלית פורסקאוט. על פי ההודעה של החברה, היא הגיעה לקצב מכירות שנתי של 100 מיליון דולר.

מייקל דה סזארה, צילום: אתר ForeScout מייקל דה סזארה | צילום: אתר ForeScout מייקל דה סזארה, צילום: אתר ForeScout

אקסהבים מפתחת טכנולוגיות להתמודדות עם התקפות סייבר מורכבות בענן באמצעות אוטומציה ואנליטיקס. "סבב המימון נותן לנו את ההון התפעולי הנדרש להמשך במימוש החזון שלנו", אמר פולק. "זה נותן לנו אפשרות לשלש את מאמצי המו"פ שלנו ולהמשיך לפתח את מוצרי אבטחת הענן שלנו. כעת, כשמייק עומד בראש, אספנו צוות מנהלים מנוסה שמוכן להגדיל ולהעלות אותנו לשלב הבא".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות