אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משמינה מנחת: Just Eat Takeaway מרחיבה את מרכז הפיתוח בת"א ומגייסת עובדים מלי ארואסטי

משמינה מנחת: Just Eat Takeaway מרחיבה את מרכז הפיתוח בת"א ומגייסת עובדים

ענקית משלוחי המזון ההולנדית-בריטית, החברה-האם של תן ביס, שכרה את קומות 13-11 ב-WeWork במגדל עזריאלי טאון. כמה תעלה השכירות?

02.06.2021, 10:57 | דותן לוי

ענקית משלוחי המזון Just Eat-Takeaway ההולנדית־בריטית, החברה־האם של תן ביס, מרחיבה משמעותית את מרכז הפיתוח שלה בישראל. ל"כלכליסט" נודע כי החברה שכרה את קומות 13-11, המשתרעות על 4,400 מ"ר, במתחם WeWork במגדל עזריאלי טאון בשדרות מנחם בגין 146 בתל אביב. הסכם השכירות נחתם לחמש שנים. משרדיה ימותגו ויתנהלו כמשרדים פרטיים, ולא כחברה בתוך מתחם עבודה. על פי הערכות, מחיר השכירות יעמוד על כ־225 שקל למ"ר, כ־12 מיליון שקל לשנה. 

קראו עוד בכלכליסט:


משרדי JUST EAT TAKEAWAY בהולנד, מלי ארואסטי משרדי JUST EAT TAKEAWAY בהולנד | מלי ארואסטי משרדי JUST EAT TAKEAWAY בהולנד, מלי ארואסטי

Just Eat-Takeaway שוכרת היום קומה וחצי בשטח של 2,000 מ"ר בפרויקט מידטאון, ובכוונתה להפעיל את שני המתחמים במקביל. חלק ממרכז הפיתוח הקיים יעבור לעזריאלי טאון. בשלב ראשון צפוי מספר העובדים של החברה להכפיל את עצמו ל־200 עד לסוף השנה, ובהמשך היא צפויה להמשיך ולגייס עובדים נוספים. הכניסה למתחם החדש צפויה בספטמבר. 

חלל עבודה של WeWork. על פי הערכות, מחיר השכירות הוא כ־225 שקל למ”ר, צילום: באדיבות WeWork חלל עבודה של WeWork. על פי הערכות, מחיר השכירות הוא כ־225 שקל למ”ר | צילום: באדיבות WeWork חלל עבודה של WeWork. על פי הערכות, מחיר השכירות הוא כ־225 שקל למ”ר, צילום: באדיבות WeWork

המעבר מתבצע אף שהחברה טרם חזרה למתכונת של עבודה מלאה מהמשרדים. תומר פפר, CTO ומנהל מרכז הפיתוח בישראל: "יש לנו הרבה צוותים ובכל פעם יגיע צוות אחר. בנוסף יש הרבה חבר'ה שרוצים לחזור לעבודה מלאה מהמשרד... אחרי הכיף של העבודה מהבית ראינו שאיבדנו את התקשורת של עבודת הצוות. לכן המתחם החדש תומך בהיבטים של עבודה יחד וחשיבה משותפת. הוא יורכב מפינות ישיבה, מקומות לחשיבה וקפטריה גדולה לטובת מפגשים והאקתונים שיחברו את העובדים". 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות