אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: הראפר ג'יי זי רכש רולס רויס בעיצוב אישי, תמורת 28 מיליון דולר צילום: איי פי

דיווח: הראפר ג'יי זי רכש רולס רויס בעיצוב אישי, תמורת 28 מיליון דולר

מכונית הרולס רויס ה"אישית" הראשונה שתצא את שערי המפעל הבריטי נמכרה ככל הנראה לפאוור קאפל של עולם הבידור האמריקני, ג'יי זי וביונסה. מדובר בדגם המכונה boat tail, "זנב סירה", דגם שהיה מקובל בשנות ה-20 של המאה הקודמת

02.06.2021, 14:33 | תומר הדר

מכונית הרולס רויס ה"אישית" הראשונה שתצא את שערי המפעל הבריטי נמכרה ככל הנראה לראפר ג'יי זי ולאשתו הזמרת ביונסה, כך מדווחים אמצעי תקשורת בארצות הברית. בשבוע שעבר הודיעה רולס רויס כי היא מחזירה לחיים את מחלקת הבנייה האישית של היצרנית שתאפשר ללקוחותיה לנהוג כפי שנהגו לקוחות החברה בשנות העשרים ולהזמין מכוניות בבנייה ועיצוב אישיים. 

רולס רויס הזמנה אישית, Rollce Royce רולס רויס הזמנה אישית | Rollce Royce רולס רויס הזמנה אישית, Rollce Royce

הכוונה אינה ל"סתם" תוספות כגון ריפוד מיוחד, מערכת שמע משודרגת או מקרר אישי, אלא לבנייה של הרכב מחדש מן המסד ועד הטפחות כך שעיצובו החיצוני יהיה ייחודי ושונה לחלוטין מהמקור. עם זאת, הודיעה היצרנית כי היא תאפשר ללקוחותיה להכתיב את עיצוב הרכב אך תחת מגבלות, למשל שהמכונית תתבסס על המכלולים הקיימים של רולס רויס, ועיצובה לא יחרוג מתחום הטעם הטוב המקובל.

שלא במפתיע, רולס רויס החלה עד מהרה לקבל הזמנות מלקוחות מעוניינים והמכונית הראשונה שהציגה במחיר של 28 מיליון דולר מכונה boat tail, כלומר "זנב סירה". עיצובי זנב סירה היו מקובלים בשנות ה-20 של המאה הקודמת. 

ה- boat tail שעל פי הפרסומים מיועדת להגיע לג'יי זי ואשתו, נוצרה בהשראת חופי מונאקו ומצוידת במקרר שמפניה אישי ומוטיבים שונים מעולם הספנות.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות