אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מותגים חדשים בדרך: רשימת זיכיונות יבוא הרכב המעודכנת נחשפת צילום: יצרן

פרסום ראשון

מותגים חדשים בדרך: רשימת זיכיונות יבוא הרכב המעודכנת נחשפת

בין היתר, חברת מאיר, יבואנית וולוו, קיבלה את זיכיון היבוא של רכבי LYNK&CO הסינית; דוד לובינסקי הוסיפה מותג אופנועים נוסף - רויאל אנפילד ההודית; וצ'יינה מוטורס הרחיבה את היצע האוטובוסים שתייבא לישראל עם קבלת הזיכיון של GULYERUZ התורכית

06.06.2021, 11:13 | תומר הדר

מספר מותגי רכב חדשים נמצאים בדרכם לישראל, יבואני רכב וותיקים ייכנסו לתחום האופנועים ואחרים ייבאו מותגים חדשים מסין – כך עולה מרשימת יבואני הרכב ומותגי הרכב של משרד התחבורה, שצפויה להתפרסם בקרוב. הרשימה מפרטת לא רק את כל היבואנים אשר פועלים בישראל אלא גם את תוכניותיהם העסקיות, כלומר מה הם עתידים להביא בקרוב.

קראו עוד בכלכליסט:

כך, מרשימת יבואני הרכב עולה כי חברת מאיר, יבואנית וולוו, קיבלה את זיכיון היבוא של רכבי LYNK&CO הסינית – שמכוניות מתוצרתה נוסעות בכבישי ישראל זה מספר חודשים. הזיכיון שבידי חברת מאיר תקף עד שנת 2024. מכוניות LYNK&CO מיוצרות על ידי חברת בת של ג'ילי הסינית, שיבוא של רכביה יחל בקרוב על ידי יוניון מוטורס, אך LYNK&CO עצמה כפופה דווקא לוולוו. עוד עולה מהרשימה כי דוד לובינסקי הוסיפה מותג אופנועים נוסף להיצע: רויאל אנפילד ההודית. בנוסף, צ'יינה מוטורס מרחיבה את היצע האוטובוסים שתייבא לישראל עם קבלת הזיכיון של GULYERUZ התורכית. 

קטנוע של JIANUO הסינית, צילום: יצרן קטנוע של JIANUO הסינית | צילום: יצרן קטנוע של JIANUO הסינית, צילום: יצרן

לצד אלה ניכרת עליה משמעותית בהיצע הקטנועים הקלים אשר מיועדים להגיע לישראל – זאת לקראת אישור של דרגות הרישיון האירופיות לקטנועים קלים וקטנועים תלת גלגליים. כך, מהרשימה של משרד התחבורה עולה כי בליץ הישראלית תחל לייבא אופנועים מתוצרת KAINUO הסינית, כמו גם קטנועים מתוצרת JIANUO הסינית. 

רכב של LYNK הסינית, צילום: יצרן רכב של LYNK הסינית | צילום: יצרן רכב של LYNK הסינית, צילום: יצרן

לצד יבואני הרכב הוותיקים, רשימת יבואני הרכב המקבילים כוללת מעט שינויים באופן יחסי, זאת לאחר התייצבות של השוק בחצי השנה האחרונה וירידה קלה בהיקף המסירות. עם זאת, בהיצע של היבואנים הגדולים כן ניתן למצוא מותגים נוספים: לדוגמה, אוטומקס, היבואנית המקבילה הגדולה ביותר, הוסיפה את סיאט להיצע המותגים שלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות