אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלקום תמשיך לספק שירותי סלולר לצה"ל גם בשנתיים הקרובות צילום: שאטרסטוק

סלקום תמשיך לספק שירותי סלולר לצה"ל גם בשנתיים הקרובות

הארכת ההסכם, שעל פי הערכות בשוק יכניס לקופת סלקום כ-50 מיליון שקל לאורך התקופה, נחתמה בימים האחרונים בין נציגי משרד הביטחון להנהלת סלקום

07.06.2021, 13:45 | רועי ברגמן

לאחר שבחודש שעבר הובילה סלקום עם מספר הנטישות הגבוה בטבלת הניודים, כעת החברה זוכה לעדנה מסוימת אחרי שצה"ל הודיע לה כי בכוונתו להאריך את הסכם ההתקשרות בין הצדדים בשנתיים נוספות. 

קראו עוד בכלכליסט:

סלקום מספקת שירותי תקשורת לצה"ל מאז שנת 2012 ואלה כוללים בין היתר שירותי סלולר לעשרות אלפי אנשי צה"ל ומשרד הביטחון. הצדדים חתמו על הארכת ההסכם, שמוערך בשוק התקשורת בכ-50 מיליון שקל, בימים האחרונים. 

חיילים חוזרים חופשה צה"ל קורונה, צילום: שאטרסטוק חיילים חוזרים חופשה צה"ל קורונה | צילום: שאטרסטוק חיילים חוזרים חופשה צה"ל קורונה, צילום: שאטרסטוק

את המהלך הוביל אגף הלקוחות העסקיים בסלקום בניהולו של נדב אמסלם, שציין כי הארכת ההסכם "ממחישה את רמת השירות הגבוהה של סלקום ואת הבעת האמון של צה״ל". 

סלקום עמדה בחודש שעבר בלבה של סערה תקשורתית, אחרי שעובדי החברה בשיתוף עם ההנהלה קיימו עצרת למען דו-קיום בת שעה בזמן הלחימה בדרום והמהומות בין ערבים ליהודים. 

עיתוי העצרת ביום שבו הכריזו ערביי ישראל על שביתה כללית במחאה על יחס המדינה אליהם, הביא ביקורת נוקבת על החברה מצד גורמים בימין, ובראשם ח"כ בצלאל סמוטריץ', שאף קראו לחרם על החברה. בסיכומו של החודש החולף איבדה סלקום כ-11.4 אלף לקוחות, כ-0.33% ממצבת הלקוחות שלה.

מטה סלקום, נתניה, אוראל כהן מטה סלקום, נתניה | אוראל כהן מטה סלקום, נתניה, אוראל כהן


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות