אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קורנינג ישראל פיטרה עשרות עובדים צילום: שטארסטוק

בלעדי לכלכליסט

קורנינג ישראל פיטרה עשרות עובדים

החברה שעוסקת בציוד תקשורת לאינטרנט אלחוטי בבניינים מעסיקה בישראל כ-150 עובדים. היא הוקמה על בסיס חברת MobileAccess הוותיקה אותה רכשה קורנינג העולמית בשנת 2011 בכ-180 מיליון דולר

07.06.2021, 20:15 | מאיר אורבך

קורנינג ישראל (לשעבר MobileAccess) פיטרה היום (ב') עשרות מעובדיה, כך נודע לכלכליסט. החברה שעוסקת בתחום של ציוד תקשורת לאינטרנט אלחוטי בבניינים מעסיקה בישראל כיום כ-150 עובדים.

קראו עוד בכלכליסט:

הפיטורים בחברה הישראלית מגיעים בעקבות החלטה של קורנינג העולמית לעשות התאמה של מבנה ההוצאות לתחזית ההכנסות והורדה חלקית של כח האדם בתל אביב. לכלכליסט נודע שכל עובד שיעזוב יקבל רשת של תמיכה שכוללת פיצויים מוגדלים. "מרכז הפיתוח של החברה יישאר בישראל ויפתח את דור העתיד של הטכנולוגיות האלחוטיות שעליהן עובדת החברה", אמר לכלכליסט נסים אטיאס, מנהל מרכז הפיתוח של החברה בישראל. 

חברת קורנינג, צילום: גטי אימג חברת קורנינג | צילום: גטי אימג'ס חברת קורנינג, צילום: גטי אימג

קורנינג הוקמה על בסיס חברת MobileAccess הוותיקה אותה רכשה קורנינג העולמית בשנת 2011 בתמורה לכ-180 מיליון דולר. לאחרונה חשפה החברה פתרון טכנולוגי המעביר אנרגיה חשמלית אל תאים סלולריים זעירים מרוחקים, באמצעות סיב אופטי היברידי הכולל גם ערוץ תקשורת נתונים וגם ערוץ אספקת מתח. 

החברה פיתחה מערכת אנטנות מבוזרות המספקות כיסוי אלחוטי למבנים וארגונים. קורנינג, שמתמחה באספקת תקשורת כבלית ותקשורת אופטית, רכשה את מובייל אקסס בכדי לפתח את עסקי התקשורת האלחוטיים שלה.  


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות