אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 תדיראן תטמיע את טכנולוגיית טיהור האוויר שלה באולמות הקולנוע של סינמה סיטי צילום: סטודיו מוסטאש

תדיראן תטמיע את טכנולוגיית טיהור האוויר שלה באולמות הקולנוע של סינמה סיטי

הטכנולוגיה שפיתחה תדיראן, Air Care O2, תופעל ב־127 אולמות הקולנוע שמפעילה סינמה סיטי בארץ

09.06.2021, 19:43 | שירות כלכליסט

פתיחת בתי הקולנוע אחרי למעלה משנה של השבתה בשל מגפת הקורונה הולידה שיתוף פעולה בין תדיראן לרשת בתי הקולנוע סינמה סיטי, במטרה לטהר את האוויר באולמות מחיידקים. הטכנולוגיה שפיתחה תדיראן, Air Care O2, תופעל ב־127 אולמות הקולנוע שמפעילה סינמה סיטי בארץ. 

קראו עוד בכלכליסט:

הטכנולוגיה של תדיראן פותחה במשך ארבע שנים ונרשם עליה פטנט. לדברי פרופ’ אריאל קושמרו, ראש המעבדה לביוטכנולוגיה סביבתית מהמחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה באוניברסיטת בן־גוריון, המערכת מטהרת את האוויר באמצעות “חמצון של החלקיקים המיקרוביאליים ונטרול שלהם על ידי שימוש בכמות מזערית של מי חמצן שמייצר המכשיר, ומפוזרים בחלל האולם”. 

מימין: אבי אדרי מבעלי סינמה סיטי ומשה ממרוד מנכ”ל תדיראן, צילום: סטודיו מוסטאש מימין: אבי אדרי מבעלי סינמה סיטי ומשה ממרוד מנכ”ל תדיראן | צילום: סטודיו מוסטאש מימין: אבי אדרי מבעלי סינמה סיטי ומשה ממרוד מנכ”ל תדיראן, צילום: סטודיו מוסטאש

לדבריו, “מדובר בתוצאות משמעותיות והורדה של עומס החיידקים והפטריות במעל ל־80% בניסוי באולם קולנוע”. לדברי אבי אדרי, מנכ”ל סינמה סיטי, שיתוף הפעולה עם תדיראן מכוון לקהל הילדים שחוזר לקולנוע בקיץ. “דאגנו שהילדים המבקרים בקולנוע יקבלו את האוויר הנקי ביותר, וגם הקטנו את יכולת ההעברה שלהם של מזהמים ווירוסים לשאר הצופים”. לדברי משה ממרוד, מנכ”ל ובעל השליטה בתדיראן, “טכנולוגיית Air Care O2 תפעל לראשונה בעולם בקולנועים ותוודא את ניקיון האוויר שנושמים מאות אלפי צופים. האוויר שאנו נושמים משפיע על התפקוד שלנו, וזו בשורה בתחום הטיפול באוויר”.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות