אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל, עוזב צילום: יח"צ

פרסום ראשון

דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל, עוזב

אחרי 8 שנים ביבואנית יונדאי, מיצובישי, מרצדס וג'נסיס, הודיע הבוקר פיאמנטה, לשעבר מנכ"ל סאני, על פרישתו בסוף השנה. צפוי להיכנס לתחום האוטו טק

10.06.2021, 11:34 | אודי עציון

שמונה שנים אחרי שהגיע מתעשיית הסלולר ליבואנית הרכב הגדולה בארץ, עוזב אותה אחד הבכירים לטובת תעשיית האוטו טק.

דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי והיוקרה בכלמוביל, יבואנית יונדאי, מיצובישי, מרצדס וג'נסיס, הודיע הבוקר למנכ"ל הקבוצה יניב שיראזי על החלטתו לפרוש בסוף השנה. 

קראו עוד בכלכליסט:

העיתוי הפתיע רבים, בזמן שיונדאי הגדילה את מסירותיה השנה ב-60%, וכלמוביל נמצאת במהלך השקת חטיבת היוקרה של הקונצרן הקוריאני, ג'נסיס.

דוידי פיאמנטה , צילום: יח"צ דוידי פיאמנטה | צילום: יח"צ דוידי פיאמנטה , צילום: יח"צ

פיאמנטה (50) הגיע לכלמוביל לאחר 15 שנים בתחום הסלולר, בהן ניהל את חברת סאני יבואנית סמסונג ואת טלית תקשורת באיטליה. בתקופתו מכרה כלמוביל יותר מ-400 אלף כלי רכב.

דוידי, שגם בתקופת עבודתו בכלמוביל קידם פיתוחים טכנולוגיים מקומיים בדגמי היצרניות, מתכוון לחזור לפעילות בתחום התקשורת והטכנולוגיה לרכב. 

"כלמוביל הייתה עבורי חברה מרתקת, משפחתית,  אשר הודות לאופייה ומדיניות הבעלים משפחת חרל"פ היה ניתן ליישם חיבור איכותי בין עולמות הרכב הטכנולוגיה והלקוחות, הצועדים יחד בצמידות מרתקת", כתב דוידי לעובדים.  

יניב שיראזי מנכ"ל קבוצת כלמוביל כתב לעובדי החברה כי בשלב זה דוידי ימשיך בתפקידו במקביל לניהול תהליך ההחלפה. "זו עדיין לא פרידה וכמובן שנמצא את ההזדמנות להיפרד מדוידי כראוי. אני רוצה להודות לדוידי על תרומתו הגדולה לחברה, ולאחל לו המון הצלחה בהמשך", ציין. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות