אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קומודור הישראלית גייסה 25 מיליון דולר בסבב A צילום: קומודור

קומודור הישראלית גייסה 25 מיליון דולר בסבב A

הסטארט-אפ לאיתור ותיקון תקלות במערכות מחשוב הוקם ב-2020 על ידי בן אופירי ואיתיאל שוורץ, ומעסיק 17 עובדים. בעקבות הגיוס המוצלח יצרף עוד כ-50 עובדים בשנה וחצי הקרובות למשרדים בתל אביב

10.06.2021, 15:00 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ קומודור (Komodor) לאיתור ותיקון תקלות במערכות מחשוב, גייסה 25 מיליון דולר בהובלת Accel בסבב A. לפני שנה החברה גייסה 4 מיליון דולר בסבב גיוס סיד מ-NFX Capital וקרן פיטנגו פירסט.


קראו עוד בכלכליסט:


החברה הוקמה ב-2020 על ידי בן אופירי שמשמש מנכ"ל החברה ואיתיאל שוורץ ה-CTO. החברה יושבת בתל אביב ומעסיקה 17 עובדים. בסבב הגיוס השתתפו גם אנג׳לים בולטים כמו ג׳ייסון וורנר, ה-CTO של Github, סרי ויסוואנאת, ה-CTO של Atlasian, דני גרדנר, אחד המייסדים של Snyk, תומר לוי, מנכ״ל Logz.io, אמיר ג׳רבי, מייסד Aqua Security, ועוד. לאור סבב הגיוס המוצלח, קומודור הודיעה על כוונתה לגייס עוד כ-50 עובדים חדשים בשנה וחצי הקרובות למשרדיה בתל אביב.

צוות העובדות, צילום: קומודור צוות העובדות | צילום: קומודור צוות העובדות, צילום: קומודור

קומודור מפשטת את תהליך איתור ותיקון תקלות ב-Kubernetes, שהיא טכנולוגיה המאפשרת לנהל רשתות של שרתים, שאומצה על ידי מרבית ארגוני פיתוח גדולים בעולם.  

"המערכת שבנינו בקומודור היא הדרך המהירה ביותר להבנת שינויים בתוך Kubernetes", אומר שוורץ. ״העיסוק באיתור ותיקון תקלות הוא בליבת העשייה של כל מי שעובד בסביבת Kubernetes, והיום צוותי הפיתוח האלה מבזבזים שעות על גבי שעות במרדף אחר תקלות״.

מייסדי קומודור מימין בן אופירי ואיתיאל שוורץ, צילום: קומודור מייסדי קומודור מימין בן אופירי ואיתיאל שוורץ | צילום: קומודור מייסדי קומודור מימין בן אופירי ואיתיאל שוורץ, צילום: קומודור

לדברי אייל ניב, שותף מנהל בפיטנגו פירסט, ״לחברות כגון נטפליקס, יו-טיוב ואמזון, שעובדות ב-Kubernetes, המשכיות השירות היא עניין קריטי. מצד שני, המורכבות של המערכות שלהן היא כה גבוהה עד שכל תקלה קטנה יכולה לגרום לנפילת השירות".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות