אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האיש העשיר בעולם הצטרף להשקעה ב-Wiz AFP

האיש העשיר בעולם הצטרף להשקעה ב-Wiz

קרן ההשקעות של ברנרד ארנו, בעל השליטה בתאגיד מותגי היוקרה LVMH, השתתפה בגיוס ההון האחרון בגובה 120 מיליון דולר של חברת הסייבר הישראלית ששוויה מעל 1.7 מיליארד דולר

10.06.2021, 18:10 | מאיר אורבך

ברנרד ארנו, שהפך לאחרונה לאיש העשיר בעולם, הצטרף להשקעה בחברת הסייבר הישראלית Wiz של אסף רפפורט. החברה דיווחה לאחרונה על גיוס במסגרתו רכשו בלקסטון וסיילספורס מניות של משקיעי החברה בראשות גילי רענן ב-120 מיליון דולר. 

קראו עוד בכלכליסט:


היום חושפת החברה שגם Aglaé Ventures, קרן ההשקעות של ברנרד ארנו, הבעלים של תאגיד מותגי היוקרה LVMH, השתתפה בגיוס לצידו של הווארד שולץ ממייסדי סטארבקס. גילי רענן מכר מחצית מהאחזקות שלו, כאשר התשואה שרשם היא פי 22 בתוך שנה והוא ימשיך לכהן כיו״ר Wiz.


אסף רפפורט, מייסד Wiz, צילום: נתנאל טוביאס אסף רפפורט, מייסד Wiz | צילום: נתנאל טוביאס אסף רפפורט, מייסד Wiz, צילום: נתנאל טוביאס


מיוקי מצומוטו מ-Aglaé Ventures אומרת: "צוות Wiz כולל תערובת ייחודית של מומחיות טכנית ומסחרית. הם בונים מוצר קל לפריסה וניתן להרחבה במיוחד עבור צוותי אבטחה מובילים המנווטים על המורכבות של הסביבה של ימינו".

עד היום גייסה Wiz כ-230 מיליון דולר בשני סבבים מרכזיים, כאשר הראשון היה של 100 מיליון דולר והשני שבוצע לאחרונה עמד על כ-130 מיליון דולר, לפי שווי שוק מוערך של 1.7 מיליארד דולר.

Wiz הוקמה על ידי אסף רפפורט המכהן כמנכ"ל; עמי לוטבאק, סמנכ"ל הטכנולוגיות; ינון קוסטיקה, סמנכ"ל המוצרים; ורועי רזניק, סמנכ"ל המחקר והפיתוח. החברה עוסקת בתחום אבטחת הענן.   


ברנרד ארנו, בעל שליטה LVMH, AFP ברנרד ארנו, בעל שליטה LVMH | AFP ברנרד ארנו, בעל שליטה LVMH, AFP


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות