אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המדד להתחדשות עירונית – כלי חשוב בענף שצמא לוודאות

מדד ההתחדשות העירונית הושק השנה בפעם החמישית. מדוע הוא כל כך חשוב לדיירים, במיוחד בתקופה הנוכחית? מיכאל אסף ורם גפן מסבירים

14.06.2021, 09:35 | בשיתוף מערכת שורת הרווח


כ-1300 חברות פעילות היום בתחום ההתחדשות העירונית. משמעות הדבר, מבחינת הדיירים, היא שלכל בניין עם פוטנציאל לתמ"א או לפינוי בינוי יש לא מעט מחזרים. איך אפשר לדעת מי מביניהם הוא היזם שעליו כדאי לסמוך? ואיך בוחרים עורך דין מייצג בתהליך?

השנה הושק זו הפעם החמישית מדד ההתחדשות העירונית של מרכז הנדל"ן ומדלן, המדרג בצורה אמפירית ואובייקטיבית את אנשי המקצוע המובילים בתחום. המדד משקף את הפעילות של היזמים ושל משרדי עורכי הדין בכל עיר, מדרג אותם ומציג את הניסיון שלהם בצורה אובייקטיבית. באמצעותו, יכולים הדיירים לקחת החלטות מושכלות ולבחור עורכי דין אמינים, ויזמים מנוסים ובעלי איתנות פיננסית.

בשיחה עם מיכאל אסף, מנכ"ל משותף במרכז הנדל"ן, ועם רם גפן, מנהל מחקר במדלן, קיבלנו פרטים מעניינים על תחום ההתחדשות העירונית נכון להיום, לאור ההשלכות של שנת הקורונה, אי היציבות השלטונית וחוסר הודאות הכללי. למדנו שהעומס על ועדות התכנון לא צפוי להתפוגג בעתיד הקרוב ושצמיחה מאסיבית של התחום תלויה, בין היתר, בהענקת תמריצים לרשויות וליזמים, והבנו עד כמה כלי דירוג אובייקטיבי כמו מדד ההתחדשות העירונית הוא מצרך הכרחי שמספק לדיירים פיסת ודאות במציאות שרחוקה מלהיות ודאית.

לפרטים נוספים>>

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות