אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה במו"מ עם ג'נריישן למכירת אחזקותיה בפרויקט האגירה בגלבוע ב-245 מיליון שקל mhkuo: לירון אלוני

אלקטרה במו"מ עם ג'נריישן למכירת אחזקותיה בפרויקט האגירה בגלבוע ב-245 מיליון שקל

החברה הודיעה לבורסה על המגעים, אך לא ציינה את שם החברה הרוכשת; לשיכון ובינוי, השותפה של אלקטרה בפרויקט, זכות סירוב על עסקת מכירה - לפי הערכות היא צפויה לממש אותה אם אכן תושלם

14.06.2021, 10:27 | גולן חזני

חברת אלקטרה הודיעה הבוקר (ב') על מו"מ למכירת חלקה בפרויקט אגירה שאובה בגלבוע תמורת 245 מיליון שקל. אלקטרה מחזיקה ב–25.5% ממניותיה של PSP, שהיא זכיינית הפרויקט. בעלי המניות האחרים הם קרן ההשקעות הזרה אינפרה רד (49%) ושיכון ובינוי (25.5%). 


קראו עוד בכלכליסט:


לכלכליסט נודע כי הגורם מולו מתנהלים המגעים היא קרן התשתיות ג'נריישן. זו מנוהלת בידי יוסי זינגר וארז בלשה והיא קרן התשתיות הראשונה שהונפקה בבורסה.

לשיכון ובינוי זכות סירוב על העיסקה, כשותפה של אלקטרה בפרוייקט. החברה שבשליטת נתי סיידוף צפויה ע"י הערכות לממש את זכות הסירוב במקרה שאלקטרה תחתום על הסכם למכירת חלקה. 

הפרוייקט שהוא הראשון מסוגו בארץ,  כולל תחנת כוח הידרו־אלקטרית תת־קרקעית בהר הגלבוע, שהספקה 300 מגה־ואט. הפעלת התחנה מבוססת על שאיבת מים ממאגר תחתון של 2.7 מיליון מ"ק, שממוקם ליד קיבוץ רשפים, למאגר עליון בנפח זהה, שנמצא ליד קיבוץ מעלה גלבוע.


איתמר דויטשר מנכ"ל קבוצת אלקטרה , mhkuo: לירון אלוני איתמר דויטשר מנכ"ל קבוצת אלקטרה | mhkuo: לירון אלוני איתמר דויטשר מנכ"ל קבוצת אלקטרה , mhkuo: לירון אלוני


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות