אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בדרך לפשרה: התקדמות במגעים בין סלקום למקורות סביב המחלוקת הכספית צילום: shutterstock

בדרך לפשרה: התקדמות במגעים בין סלקום למקורות סביב המחלוקת הכספית

אחרי חשיפת "כלכליסט" על הסכסוך הכספי בין החברות הגיעו אמש טכנאים של סלקום כדי לחבר מחדש אנטנה שאותה ניתקה מקורות בטענה לאי תשלום החוב של סלקום לחברה. הבוקר החלו הצדדים במגעים כדי להגיע לפשרה

17.06.2021, 13:34 | רועי ברגמן

אחרי חשיפת "כלכליסט" אמש על הסכסוך הכספי שהתגלע בין מקורות לחברת סלקום, חלה הבוקר התקדמות במגעים בין החברות להגיע לפשרה כספית סביב התשלומים אותם דורשת מקורות מסלקום כדמי שכירות על הצבת האנטנות הסלולריות שלה באתרי מקורות. 

קראו עוד בכלכליסט:

כל זה קורה אחרי שאתמול בלילה הגישה מקורות תלונה במשטרת חדרה כנגד טכנאים של סלקום שהגיעו לאתר מקורות בפרדס חנה כרכור בשעות הערב המאוחרות במטרה לחבר לחשמל מחדש את האנטנה שנותקה על ידי מקורות. הטכנאים של סלקום הגיעו למקום ללא סיכום מוקדם עם מקורות וחיברו את האנטנה לגנרטור שאותו הביאו עמם. אנשי הביטחון של מקורות שזיהו את הכניסה לאתר הסגור, הגיעו זמן קצר לאחר מכן וניתקו את האנטנה מחדש. 

אנטנה סלולרית, צילום: shutterstock אנטנה סלולרית | צילום: shutterstock אנטנה סלולרית, צילום: shutterstock

אתמול חשף "כלכליסט" כי מקורות ניתקה את האנטנה של סלקום באתר בפרדס חנה אחרי שזו לא עמדה בתשלומי השכירות, אחרי שההסכם בין החברות הסתיים במרץ האחרון וטרם חודש. בסלקום טענו כי מדובר בתשלום כפול אותו משלמת החברה הן למקורות והן לרמ"י ולפיכך היא אף בודקת אפשרות לתבוע רטרואקטיבית את התשלומים ששילמה למקורות. סלקום התייחסה לניתוק האנטנה מהחשמל כ"צעד ביריוני". מנגד במקורות טענו אתמול כי "פנו לסלקום בנושא מספר פעמים והתריעו בטרם ניתקו את האנטנה מהחשמל". 

היום בבוקר כאמור החלו מגעים בין הצדדים לצורך הרגעת הרוחות והגעה לסיכום שיאפשר את המשך פעילות האנטנה, כמו גם יתר האנטנות של סלקום שמוצבות באתרים אחרים של מקורות. 

ממקורות נמסר בתגובה: "אנו מקווים שהאירוע מאחורינו".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות