אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מייבוא מקביל לאוטוטק: אוטומקס תפיץ מוצרי טעינה אלחוטית לרכב צילום: יוסי דוס סנטוס

מייבוא מקביל לאוטוטק: אוטומקס תפיץ מוצרי טעינה אלחוטית לרכב

השחקנית הגדולה בענף הייבוא המקביל בישראל הודיעה על הסכם שחתמה עם צ'ארג'ינג רובוטיקס, במסגרתו תפיץ את מוצריה החברה בארץ וביוון

17.06.2021, 17:55 | תומר הדר

אוטומקס, אשר נחשבת כיום לשחקנית הגדולה בישראל בענף היבוא המקביל מודיעה רשמית על כניסה לתחום האוטו טק. 

לפי הודעת החברה, אוטומקס חתמה רשמית על מזכר הבנות עם צ'ארג'ינג רובוטיקס, שבמסגרתו תפיץ אוטומקס את מוצרי החברה בישראל וביוון.

קראו עוד בכלכליסט:


צ'ארג'ינג רובוטיקס היא חברת בת בבעלות מלאה של מדיגוס, שהיא בעלת עניין במטומי. מדיגוס אינה זרה לשוק הרכב החשמלי - והודיעה בינואר האחרון על רכישת טכנולוגיה ל"פלטפורמת מערכת טעינה אלחוטית שיכולה ליישר את עצמה אוטומטית לרכב הדורש טעינה חשמלית". 


מכוניות חדשות, צילום: יוסי דוס סנטוס מכוניות חדשות | צילום: יוסי דוס סנטוס מכוניות חדשות, צילום: יוסי דוס סנטוס


בשנת 2020 הודיעה מדיגוס על כוונה להשקיע ב"רכב חשמלי לסביבה אורבנית". כאמור, לפי עיקרי ההסכם, אוטומקס תהיה מפיצת המוצרים ביוון ובישראל ותקבל אופציות לרכישת מניות צ'ארג'ינג רובוטיקס. תקופת ההסכם תהיה חמש שנים. 

בניגוד לחברות כדוגמת אלקטריאון, הפתרון של צ'ארג'ינג רובוטיקס פשוט בהרבה ואינו כולל כביש אשר מטעין את הרכב באופן אלחוטי, אלא מבוסס, לפי פרסומים מועטים של צ'ארג'ינג רובוטיקס, על טעינה בעמדת טעינה שעוברת התאמה כדי שתוכל להטעין רכב חשמלי באמצעות שקע הטעינה הקיים - אך באופן אלחוטי.שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות