אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנבחרת החדשה של ויקטוריה'ס סיקרט: כדורגלנית, טרנסג'נדרית ודוגמנית למידות גדולות צילום: גטי אימג'ס

הנבחרת החדשה של ויקטוריה'ס סיקרט: כדורגלנית, טרנסג'נדרית ודוגמנית למידות גדולות

רשת ההלבשה התחתונה בחרה בנבחרת חדשה של פרזנטוריות כמו כוכבת הכדורגל האמריקאית מייגן ראפינו, הדוגמנית למידות גדולות פלומה אלסנר, השחקנית ההודית פריאנקה צ'ופרה והדוגמנית הטרנסג'נדרית הברזילאית ולנטינה סמפאיו. "כשהעולם השתנה היינו אטיים מדי בתגובה שלנו", הודה המנכ"ל החדש מרטין ווטרס

17.06.2021, 22:00 | חדשות חוץ

רשת ההלבשה התחתונה ויקטוריה'ס סיקרט מתאימה את עצמה סוף-סוף לרוח התקופה. החברה הודיעה כי היא תחליף את הדוגמניות הרזות, שהיו חלק מסימן ההיכר של הרשת בעשורים האחרונים, בנבחרת חדשה של פרזנטוריות, שנבחרו בין השאר בשל הישגיהן וסיפוריהן האישיים. 

לא עוד דוגמניות דקיקות גזרה, פלומה אלסנר, צילום: EPA לא עוד דוגמניות דקיקות גזרה, פלומה אלסנר | צילום: EPA לא עוד דוגמניות דקיקות גזרה, פלומה אלסנר, צילום: EPA

ה"דוגמניות" החדשות כוללות את כוכבת הכדורגל האמריקאית מייגן ראפינו, גולשת הסקי הצעירה איילין גו, הדוגמנית למידות גדולות פלומה אלסנר, השחקנית ההודית פריאנקה צ'ופרה והדוגמנית הטרנסג'נדרית הברזילאית ולנטינה סמפאיו.

המלאכיות של רשת ההלבשה התחתונה, כאן בלה חדיד, התעופפו מהמסלול, צילום: גטי אימג המלאכיות של רשת ההלבשה התחתונה, כאן בלה חדיד, התעופפו מהמסלול | צילום: גטי אימג'ס המלאכיות של רשת ההלבשה התחתונה, כאן בלה חדיד, התעופפו מהמסלול, צילום: גטי אימג

"כשהעולם השתנה היינו אטיים מדי בתגובה שלנו", הודה המנכ"ל החדש של הרשת מרטין ווטרס בראיון ל"ניו יורק טיימס". "היינו צריכים להפסיק לעסוק במה גברים רוצים ולחשוב מה נשים רוצות". בתשובה לשאלה אם הדוגמניות המפורסמות ישובו לקדם את המותג, ענה: "נכון לעכשיו, זה לא נראה לי רלוונטי תרבותית". 

הדוגמנית הטרנסג הדוגמנית הטרנסג'נדרית, ולנטינה סמפאיו | צילום: Sports Illustrated הדוגמנית הטרנסג

הפרזנטוריות החדשות יככבו בפרסומות של המותג ובקידומי מכירות ברשתות חברתיות כמו אינסטגרם, ואף ישמשו יועצות למותג. לפי "הניו יורק פוסט", הן לא יצטלמו בהלבשה תחתונה, אלא יופיעו בסדרת פודקסטים, שבה יספרו את הסיפור שלהן, ובחומרי שיווק. 

כוכבת הקולנוע ההודית, פריאנקה צ כוכבת הקולנוע ההודית, פריאנקה צ'ופרה | צילום: AFP כוכבת הקולנוע ההודית, פריאנקה צ

ראפינו אמרה ל"ניו יורק טיימס" כי המותג הקודם היה "פטריארכלי וסקסיסטי". לדבריה,  הפריטים הוצגו מבעד ל"נקודת המבט הגברית ולפי מה שגברים רוצים. הוא שווק לנשים צעירות, והעביר להן  מסר בעייתי". 

שחקנית נבחרת ארה"ב בכדורגל, מייגן ראפינו, צילום: גטי אימג שחקנית נבחרת ארה"ב בכדורגל, מייגן ראפינו | צילום: גטי אימג'ס שחקנית נבחרת ארה"ב בכדורגל, מייגן ראפינו, צילום: גטי אימג

השינוי החד מגיע לאחר שבשנים האחרונות נרשמה ירידה במכירות המותג, שגם ספג ביקורות קשות על כך שהוא מיושן. 

ויקטוריה'ס סיקרט סבלה גם ממספר שערוריות, כולל הצהרה של בכיר לשעבר כי לא ישתמשו לעולם בדוגמנית טרנסג'נדרית או דוגמנית למידות גדולות, וחשיפת הקשרים של הבעלים לס ווקסנר עם עבריין המין המורשע ג'פרי אפשטיין. בעקבות זאת פרש ווקסנר מתפקיד מנכ"ל  אל.ברנד, החברה-האם של ויקטוריה'ס סיקרט. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות