אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו סיכם עם בנט: יפנה את מעון רה"מ בעוד שלושה שבועות צילום: גיא אסיאג

נתניהו סיכם עם בנט: יפנה את מעון רה"מ בעוד שלושה שבועות

לשכת ראש הממשלה נפתלי בנט תיאמה עם לשכת יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו על פינוי המעון הרשמי ברחוב בלפור והעברתו לידי בנט בחודש הבא. עוד סוכם כי נתניהו לא יקיים שם עוד פגישות רשמיות. לאחרונה אירח שם נתניהו את שגרירת ארה"ב לשעבר באו"ם ניקי היילי

19.06.2021, 23:40 | צבי זרחיה ו-ynet

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו יפנה את המעון הרשמי בבלפור עד ליום שבת ה-10 ביולי, כחודש לאחר שהפסיק לכהן בתפקיד. כך תיאמו הערב (שבת) לשכת ראש הממשלה נפתלי בנט ולשכת יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו. 

עוד סוכם בין לשכות בנט ונתניהו כי עד מועד עזיבת נתניהו את הבית הוא לא יקיים במקום פגישות רשמיות. כזכור, השבוע קיים נתניהו פגישה רישמית במעון עם ניק היילי, לשעבר שגרירת ארה"ב באו"ם ועם צוות לשכתו לשעבר.

קראו עוד בכלכליסט:

נתניהו מתכוון לעבור בחודשים הקרובים להתגורר בוילה הפרטית שלו בקיסריה ולאחר שיפוץ שיערוך במקום - לעבור לדירת המשפחה ברחוב עזה. המשמעות היא שהמדינה תממן את אבטחת 2 הבתים.

ביום ראשון 11 ביולי יעבור המעון לשימוש ראש הממשלה בנט.


בנימין ושרה נתניהו. יש מועד עזיבה, צילום: אוהד צויגנברג בנימין ושרה נתניהו. יש מועד עזיבה | צילום: אוהד צויגנברג בנימין ושרה נתניהו. יש מועד עזיבה, צילום: אוהד צויגנברג

אתמול דווח כי כמה שעות לפני השבעת הממשלה ביום ראשון האחרון, הגיע משלוח גדול של שתייה קלה למעון בבלפור בשווי 6,000 שקל - על חשבון קופת המדינה. לפי מקורות במשרד ראש הממשלה, המשלוח הוזמן באותו היום, שעות ספורות לפני שעל פי הנחיית היועצת המשפטית של משרד ראש הממשלה, שלומית פרגו ברנע, המדינה הפסיקה לממן את הוצאות המזון של משפחת נתניהו. לפי מקורות אלה, מי שהזמין את המשלוח ביקש לנצל את העובדה שחשבון ההוצאות עדיין משולם על ידי המדינה.  

ממלא מקום מנכ"ל משרד ראש הממשלה היוצא צחי ברוורמן אמר כי יצאה הזמנה למשלוח השתייה "יומיים-שלושה" קודם, והמשלוח אכן הגיע באותו היום. עם זאת, לדברי ברוורמן לא מדובר במחטף אלא בהזמנה מתוך מסגרת שאושרה מראש לפי הנהלים.

אלא שהתגובה ממשרדו של ראש האופוזיציה נתניהו הייתה שונה מהדברים שאמר ברוורמן. נטען בה שההזמנה אושרה "לפני שבועות". כאשר הצענו למשרדו של נתניהו להציג מסמך המציג את מועד ההזמנה, סירבו שם להציג הוכחה כזו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות