אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שפילברג מגיע לנטפליקס: חתם על הסכם ארוך טווח עם ענקית הסטרימינג

שפילברג מגיע לנטפליקס: חתם על הסכם ארוך טווח עם ענקית הסטרימינג

אחד מכוכבי-העל של הוליווד מצטרף לפלטפורמה, שמתמודדת עם תחרות עזה בתעשייה על טאלנטים וייצור תכנים; לפי ההסכם, שנחתם בין נטפליקס לבין אולפני Amblin Partners של שפילברג, הבמאי עטור הפרסים ייצור עבור נטפליקס מספר רב של סרטים לאורך מספר שנים

21.06.2021, 20:43 | חדשות חוץ

כוכב-העל של הוליווד מגיע לענקית הסטרימינג האמריקאית: יוצר הסרטים סטיבן שפילברג, מהמובילים בתעשיית הקולנוע העולמית, חתם על הסכם רב-שנתי עם נטפליקס – שמתמודדת עם תחרות עזה בתעשייה על טאלנטים וייצור תכנים. 

קראו עוד בכלכליסט:

ההסכם נחתם עם אולפני  Amblin Partners של שפילברג, ולפי תנאיו הוא ייצור עבור נטפליקס מספר רב של סרטים לאורך כמה שנים. הצדדים לא מסרו פרטים על תקופת חוזה מוגדרת. הקשר העסקי אינו בלעדי, ולא משפיע על הקשר הקיים בין שפילברג לאולפני יוניברסל (שבבעלות קבוצת קומקאסט). 

הסרטים מבית אולפני אמבלין יחלו לזרום לפלטפורמה של נטפליקס רק בהמשך השנה – אם לא בתחילת השנה הבאה. כך או כך, מדובר בתוספת זוהרת ומכובדת מאד עבור נטפליקס, בהמשך לשנה מוצלחת מאוד: רק לפני חודשים ספורים קיבלה 36 מועמדויות לאוסקר.

שפילברג עצמו מסר בהודעה בנוגע לעסקה כי "זה היה לחלוטין ברור שקיבלנו הזדמנות מדהימה לספר סיפורים חדשים יחד, ולהגיע לקהלים בדרכים חדשות". 

סטיבן שפילברג, צילום: HJM סטיבן שפילברג | צילום: HJM סטיבן שפילברג, צילום: HJM

נטפליקס היא חברת הסטרימינג הפופולרית ביותר בעולם, אך היא מתמודדת בשנים האחרונות עם תחרות גוברת מצד ענקיות אחרות בשוק – אמזון, דיסני, אפל ו-HBO של AT&T. 

רק בשבוע שעבר רכשה אמזון את אולפני הסרטים והטלוויזיה של MGM, תמורת 8.45 מיליארד דולר – עסקה שמשקפת את החשיבות שמייחסות המתחרות להרחבת התכנים המוצעים ללקוחות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות