אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תקלה באפליקציה של גוגל גורמת לבעיות במכשירי אנדרואיד גטי

תקלה באפליקציה של גוגל גורמת לבעיות במכשירי אנדרואיד

לפי דיווחים שונים, האפליקציה קורסת שוב ושוב, מה שבפועל חוסם את השימוש במכשיר; זאת משום שאפליקציה זו מובנית במערכת ההפעלה, וכאשר היא קורסת הטלפון מנסה להפעילה מחדש - מה שמוביל ל"לולאה" של קריסות. גוגל: בודקים את הבעיה

22.06.2021, 09:53 | רפאל קאהאן

תקלה באפליקציית גוגל גורמת להשבתה של חלק מהסמארטפונים מבוססי אנדרואיד למשתמשים ברחבי העולם. לפי דיווחים שונים, אפליקציית גוגל קורסת שוב ושוב, מה שבפועל חוסם את השימוש במכשיר. 

הסיבה לכך היא שהאפליקציה של גוגל מובנית במערכת ההפעלה, וכל עת שהיא מפסיקה לפעול הטלפון מנסה להפעילה מחדש - מה שמייצר "לולאת" קריסות. על פניו אין כרגע פתרון מלבד להסיר את העדכון הבעייתי - משהו שניתן לבצע דרך חנות האפליקציות או דרך הגדרות האפליקציה עצמה, אם כי הקריסות הופכות את זה לפתרון שקשה לתפעל.

בתשובה לפניית כלכליסט אומרים בגוגל שהם בודקים את הבעיה. עם זאת, על פניו מדובר בתקלה שקשורה לעדכון האפליקציה שבוצע בלילה האחרון. כמו כן, עד כה לא התקבלו דיווחים על תקלה מצידם של משתמשי אייפון או של הגולשים לשירותי גוגל במחשבים או דרך הדפדפן. 

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

האפליקציה לא ניתנת להסרה אבל כן ניתן להשבית אותה. בינתיים הבעיה דווחה על ידי משתמשים ברחבי העולם, כך שלא מדובר בתקלה נקודתית. כמו כן לא נראה שיש קשר לסוג המכשיר - גם בעלי מכשירי סמסונג או שיאומי העלו ציוצים או פוסטים על הבעיה בשעות האחרונות.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות