אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי באמבל יוצאים לשבוע חופש בתשלום כדי להירגע מלחצי העבודה צילום: בלומברג

עובדי באמבל יוצאים לשבוע חופש בתשלום כדי להירגע מלחצי העבודה

700 עובדי אפליקציית ההיכרויות קיבלו מהמייסדת וויטני וולף הרד הוראה להתנתק ולנוח עקב "השחיקה הקולקטיבית שלנו"

22.06.2021, 16:29 | חדשות חוץ


באמבל (Bumble), אפליקציית ההיכרויות שבה הנשים הן שאמורות לעשות את הצעד הראשון, הודיעה על סגירה זמנית של המשרדים לשבוע כדי לאפשר לעובדים זמן להירגע מלחצי העבודה, כך לפי דיווח באתר ה-BBC. 

קראו עוד בכלכליסט:

700 עובדי החברה ברחבי העולם קיבלו הוראה להתנתק ולהתרכז בעצמם. בכיר בחברה חשף בטוויטר כי המהלך הוא פרי היוזמה של המייסדת וויטני וולף הרד בתגובה "לשחיקה הקולקטיבית שלנו". 

אפליקציית באמבל , צילום: באמבל אפליקציית באמבל | צילום: באמבל אפליקציית באמבל , צילום: באמבל

באמבל עברה שנה עמוסה למדי, שכללה הנפקה בבורסה וצמיחה מהירה במספר המשתמשים. באפריל הכריזו בחברה כי "כל עובדי באמבל יזכו לחופשה של שבוע בתשלום ביוני". לפי דוברת החברה, מספר מצומצם של עובדים בשירות לקוחות יישארו לעבוד ולפתור בעיות במקרה הצורך. אך אותם עובדים יקבלו חופשה במועד אחר. 

וויטני וולף הרד, מייסדת באמבל, צילום: בלומברג וויטני וולף הרד, מייסדת באמבל | צילום: בלומברג וויטני וולף הרד, מייסדת באמבל, צילום: בלומברג

באמבל נהנתה מזינוק בפופולאריות במהלך הסגרים שהוטלו בשל הקורונה והשעמום הנלווה אליהם. על פי  הנתונים שפרסמה החברה, מספר המשתמשים בתשלום בבאמבל ובאפליקציית Badoo שגם בבעלותה, זינק ב-30% ברבעון הראשון של השנה, זאת בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. 

בעקבות הנפקת החברה בפברואר, הפכה וולף הרד המייסדת (31), לאישה הצעירה ביותר שמנפיקה חברה בארה"ב. היא צלצלה בפעמון של נאסד"ק כשהיא מחזיקה בבנה בן השנה וחצי והצהירה כי בכוונתה להפוך את האינטרנט "למקום נעים יותר ולוקח אחריות".

באמבל אינה החברה הראשונה שמנסה להפחית את הלחץ המופעל על העובדים, במיוחד לאחר השנה האחרונה והעבודה בתנאים קשים. כך  למשל פירמת רואי החשבון KPMG הציגה נהלים חדשים שאמורים לסייע בהורדת הלחץ, ביניהם איסור על פגישות וידיאו בימי שישי, ועידוד לבטל פגישות מוקדמות בבוקר. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות