אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר לייטספין גייסה 16 מיליון דולר צילום: ליהי בינימיני

חברת הסייבר לייטספין גייסה 16 מיליון דולר

את הסבב הובילה Dell בהשתתפות המשקיעים הקיימים Ibex Investors. היקף הגיוס הכולל של החברה עד כה עומד על 20 מיליון דולר

23.06.2021, 15:02 | מאיר אורבך

חברת הסייבר לייטספין (Lightspin) גייסה 16 מיליון דולר בסבב A. את הסבב הובילה Dell Technologies Capital בהשתתפות המשקיעים הקיימים Ibex Investors. היקף הגיוס הכולל של החברה עד כה עומד על 20 מיליון דולר. 

מימין: אור אזרזר וולדי סנדלר, מייסדי Lightspin, צילום: ליהי בינימיני מימין: אור אזרזר וולדי סנדלר, מייסדי Lightspin | צילום: ליהי בינימיני מימין: אור אזרזר וולדי סנדלר, מייסדי Lightspin, צילום: ליהי בינימיני

ההשקעה תשמש להאצת הצמיחה של החברה במגוון תחומים, כולל מו"פ, שיווק ומכירות, ולהגדלת כח האדם במטרה לשלש את מספר העובדים בשנה הקרובה.

עובדי חברת לייטספין , צילום: David Garb עובדי חברת לייטספין | צילום: David Garb עובדי חברת לייטספין , צילום: David Garb

לייטספין הוקמה ב-2020 על ידי ולדי סנדלר ואור אזרזר, שניהם "האקרים לבנים" בעברם ובעלי ניסיון רחב באבטחת ענן. החברה מונה כיום כ-20 עובדים בישראל ובארה"ב.

החברה פיתחה פלטפורמת אבטחת ענן. הפלטפורמה מספקת תצוגה מבוססת הקשר של כל נכסי הענן ומערכות הקשרים ביניהם. היא ממפה את מסלולי ההתקפות הפוטנציאליים, מתעדפת ומתקנת את בעיות האבטחה הקריטיות ביותר משלב הבנייה ועד לשלב ההרצה. 

מהחברה נמסר שההפתרון שלה נמצא כבר בשימוש של מגוון חברות, החל מסטארט-אפים ועד לחברות הנכללות ברשימת ה-Fortune 500. בין לקוחות החברה Imperva, Gett ו- Rapyd, וכן חברות יוניקורן נוספות בתחום הפינטק.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות