אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן החוב לנדל"ן נורת'ווינד השלימה גיוס של 300 מיליון דולר צילום מסך: האתר המסחרי של המלון

קרן החוב לנדל"ן נורת'ווינד השלימה גיוס של 300 מיליון דולר

משקיעיה כוללים את בית ההשקעות אלטשולר שחם; הקרן הוקמה ע"י רן אליאסף ופועלת בתחום הנדל"ן בארה"ב, ובפרט במנהטן; גייסה 200 מיליון דולר שהתווספו לסיבוב גיוס ראשון שביצעה ביולי בשנה שעברה והובילה לסיום הגיוס; מאז שהוקמה למעלה מעשור ביצעה עסקאות בהיקף של 2.5 מיליארד דולר

23.06.2021, 16:24 | חזי שטרנליכט

קרן החוב לנדל"ן נורת'ווינד שהוקמה על ידי רן אליאסף השלימה בהצלחה גיוס של 300 מיליון דולר. הקרן גייסה בהצלחה 200 מיליון דולר שהתווספו לסיבוב גיוס ראשון שביצעה ביולי בשנה שעברה והובילו לסיום הגיוס. בין ההשקעות שביצעה עד כה הקרן היו מימון נדל"ו למגורים במנהטן. 


קראו עוד בכלכליסט:


מאז שהוקמה קבוצת נורת'ווינד לפני למעלה מעשור היא ביצעה עסקאות בהיקף של 2.5 מיליארד דולרים עד כה. משקיעי הקרן כוללים את בית ההשקעות אלטשולר-שחם שהשקיע בקרן 80 מיליון דולר ופמילי אופיס מובילים מארה"ב, אירופה וישראל.


סנטרל פארק מנהטן ניו יורק, צילום: Vornado סנטרל פארק מנהטן ניו יורק | צילום: Vornado סנטרל פארק מנהטן ניו יורק, צילום: Vornado


קרן החוב הנוכחית השקיעה עד כה בשש עסקאות בהיקף מצטבר של 150 מיליון דולר, ביניהן הלוואה של 25 מיליון דולר לבניין בבעלות בראק קפיטל העובר הליך הסבה למגורים במנהטן. כמו כן, בוצעה עסקה נוספת של משכנתא מדרגה ראשונה, בהיקף של 32 מיליון דולר כנגד בניין מגורים חדש בעל 90 דירות להשכרה בשדרה הראשונה במנהטן יחד עם קרקע בברוקלין, בשעבוד צולב. 

מנהלי קרן נורת מנהלי קרן נורת'ווינד. מימין גבי חמני, רן אליאסף וטל מיכלזון | צילום: Huaiyi Tasi מנהלי קרן נורת


הקרן הוקמה ע"י רן אליאסף, שותף מנהל ומייסד קבוצת נורת'ווינד. הקבוצה פועלת בשלושה תחומי פעילות מרכזיים: רכישה, השבחה וניהול של נכסי נדל"ן בניו יורק, מתן הלוואות מגובות בנדל"ן בניו יורק באמצעות הקרן שבניהולה, ורכישה ומימון של נכסים בתחום הדיור המוגן באזור החוף המזרחי והמערב התיכון של ארה"ב. 

לצד אליאסף מנהלים את הקרן שני שותפים נוספים: גבי חמני, לשעבר מנכ"ל בנק הפועלים בארה"ב (BHI), וטל מיכלזון, לשעבר סמנכ"ל השקעות בפועלים שוקי הון.

נורת'ווינד מדווחת על הצטרפותו של אריאל מילוא כשותף חדש בקבוצה. מילוא, בעל ניסיון של מעל ל-15 שנה בשוק הנדל"ן האמריקאי, מצטרף לקבוצה כ-Head of Capital Markets. 

בתפקידו האחרון שימש מילוא כמנהל בכיר בקבוצת הנדל"ן CIM, ולפני כן היה סגן נשיא בחטיבת מימון הנדל"ן וחטיבת הנכסים האלטרנטיביים בקרדיט סוויס. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות