אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בתעריף קורונה: אמפא רכשה 10 דונם ברחובות ב־170 מיליון שקל הדמיה: viewpoint

בתעריף קורונה: אמפא רכשה 10 דונם ברחובות ב־170 מיליון שקל

העסקה נחתמה לפני כשנה, והחברה מימשה אותה לאחרונה במחיר שנקבע בעת החתימה. לשטח שרכשה אמפא יש היתר בנייה בתוקף להקמת 4 מגדלים בגובה של 17 קומות, עם 324 דירות

24.06.2021, 07:14 | דותן לוי

אמפא ישראל רכשה כ־10 דונם ברחובות תמורת 170 מיליון שקל, כך נודע לכלכליסט. העסקה נחתמה לפני כשנה, בתקופת הקורונה, והחברה מימשה אותה לאחרונה במחיר שנקבע בעת החתימה, אשר משקף עלות קרקע של 524 אלף שקל לדירה, וסביר שאם המכירה היתה מתבצעת כיום המחיר היה גבוה יותר. 


קראו עוד בכלכליסט:


המוכרת אמטל עוסקת בהשבחת קרקעות ונדל"ן מניב, ומוחזקת באופן שווה על ידי פלגי טל ואמפא נדל"ן, שמשתייכת לקבוצת אמפא. הסיבה שבוצעה עסקת מכר בתוך הקבוצה היא שאמפא נדל"ן לא עוסקת בתחום המגורים, ויש הפרדה מוחלטת בין החברות בקבוצה. הקרקע ממוקמת בפינת משה יתום וששת הימים, ונושקת לשכונת חצרות המושבה.

הדמיית מגדלי אמפא ברחובות, הדמיה: viewpoint הדמיית מגדלי אמפא ברחובות | הדמיה: viewpoint הדמיית מגדלי אמפא ברחובות, הדמיה: viewpoint

המגרש הנרכש הוא חלק ממתחם של 30 דונם שיכלול מגורים, מסחר ותעסוקה, משרדים ומבני ציבור. החלק הציבורי ישתרע על 7 דונם, שיכללו בית ספר וכיתות גן. לחלק שרכשה אמפא יש היתר בנייה בתוקף להקמת 4 מגדלים בגובה של 17 קומות, עם 324 דירות ושלושה מפלסי חניה. בקומת הקרקע תוכננו שטחי מסחר בהיקף של כ־1,300 מ"ר. היקף ההשקעה בפרויקט נאמד ב־600 מיליון שקל.   

הדירות בפרויקט יהיו בתמהיל מגוון. 20% יהיו דירות 3 חדרים בשטח של כ־75 מ"ר, ומחירי הדירות הקטנות יתחיל ב־1.6 מיליון שקל. אלי אגם, מנכ"ל אמפא ישראל: "זהו פרויקט דגל מרכזי של אמפא ישראל. מדובר במתחם שלם שישלב לראשונה ברחובות בין מגורים ומסחר ובסמיכות למבני ציבור כקומפלקס בעל תפיסה תכנונית אחת". 

המתחם תוכנן על ידי משרד ישר אדריכלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות