אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כלל ביטוח מאשרת הפרסום בכלכליסט: רוכשת 49% משני מלונות של פפושדו בלונדון

נחשף בכלכליסט

כלל ביטוח מאשרת הפרסום בכלכליסט: רוכשת 49% משני מלונות של פפושדו בלונדון

המלונות הם פארק פלאזה ריברבנק שעל גדת התמזה וארט'וטל לונדון שבהקמה. שניהם בבעלות פארק פלאזה של פפושדו. היקף העסקה - 560 מיליון שקל. דבר העסקה נחשף בשבוע שעבר לראשונה בכלכליסט

24.06.2021, 22:11 | גולן חזני

כלל ביטוח אישרה היום את הפרסום מהשבוע שעבר בכלכליסט, ודיווחה על רכישת 49% משני מלונות בלונדון בבעלות חברת פארק פלאזה של אלי פפושדו בלונדון.


קראו עוד בכלכליסט:


היקף העסקה הוא כ-560 מיליון שקל. בנוסף למניות בשני המלונות תקבל כלל ביטוח אופציות למימוש מניות בחברת המלונות של אלי פפושדו, שיאפשרו לה להגדיל את החזקתה בחברה. עוד לפני העסקה מחזיקה כלל ב-8% ממניות פארק פלאזה והיא בעלת עניין בה.

ההשקעה של כלל היא במלונות 'פארק פלזה ריברבנק' ו'ארט'וטל לונדון'. מלון ריברבנק ממוקם על הגדה הדרומית של התמזה, ומשקיף על בית הפרלמנט והביג בן, והוא כבר בנוי ומאוכלס ומונה כ-646 חדרים. המלון השני הוא פרויקט בהקמה של מלון art’otel london hoxton בשכונת שורדיץ', שהקמתו צפויה להסתיים ב-2024. במלון ' ארט'וטל' קיבל פפושדו בשנה שעברה מימון מבנק הפועלים בסך של כ-800 מיליון שקל.


אלי פפושדו אלי פפושדו אלי פפושדומשרד עורכי הדין TAYLOR WESSING ומשרד הרצוג פוקס נאמן ליוו את כלל ביטוח בעסקה.

זרוע ההשקעות של כלל ביטוח, כנף, מנוהלת בידי יוסי דורי שאמר: "זו עסקה חדשנית עבור כלל ביטוח ופיננסים, במסגרתה אנו נכנסים בפעם הראשונה להשקעה במלונות באופן ישיר ובתקופה מאתגרת לאחר ששוק המלונאות ספג מכה קשה בעקבות הקורונה. אנו צופים התאוששות בשוק המלונות של לונדון, ומאמינים ביכולת ההנהלה המצוינת של פארק פלאזה לצאת מהמשבר בצורה מחוזקת ובעמדת מובילות".

אלי פפושדו, יו"ר ומייסד קבוצת מלונות פארק פלאזה, מסר היום: "לונדון הייתה תמיד וכך תישאר אחד משוקי הנדל"ן העמידים בעולם. אנו שמחים לראות סימנים של צמיחה והתאוששות כבר עכשיו בשוק בבריטניה ומאמינים כי מגמה זו תימשך".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות