אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסתמן: ICR ישראל קנדה ראם מגורים - הזוכה במכרז לקרקע ל-900 דירות ברמת השרון צילום: אוראל כהן

מסתמן: ICR ישראל קנדה ראם מגורים - הזוכה במכרז לקרקע ל-900 דירות ברמת השרון

למכרז הענק של רמ"י בשווי של כ-2 מיליארד שקל ניגשו לפחות כעשר חברות. הקרקע נמצאת בין שכונת תל ברוך צפון לכפר הירוק, ומחולקת ל-6 מתחמים. מחיר המכרז משקף שווי של כ-2 מיליון שקל לקרקע לדירה

28.06.2021, 14:13 | גולן חזני

אחד המכרזים הגדולים של רשות מקרקעי ישראל נסגר בשעה זו. לכלכליסט נודע כי לפחות עשר חברות ניגשו למכרז למכירת מתחם קרקע ענק לכ-900 דירות ברמת השרון - בין שכונת תל ברוך צפון בתל אביב לכפר הירוק.  ICR ישראל קנדה ראם מגורים מסתמנת כזוכה ברוב המתחמים אם לא בכולם.

קראו עוד בכלכליסט:


חברת ICR בניהולו של מורדי שבת, הינה חברה יזמית פרטית הפועלת בתחום הנדל"ן, בבעלות משותפת של ישראל קנדה, שבשליטת ברק רוזן ואסי טוכמאייר, ושל ראם מגורים שבשליטת האחים נקש, רז עודד ואבי חורמרו.

היקף המכרז צפוי לעמוד על כ-2 מיליארד שקל ואולי אף יותר, מחיר המשקף כ-2 מיליון שקל לקרקע לדירה. השטח חולק לשישה מתחמים.

המתמודדים העיקריים על הקרקע הם: איסתא נדלן חברת הנדל"ן של חברת התיירות איסתא, אלקטרה של האחים זלקינד, אזורים של הרשי פרידמן, גינדי אחזקות בבעלות משפחת גינדי, ICR ישראל קנדה ראם מגורים, רמי שבירו, צמח המרמן, חנן מור וסלע בינוי.

המכרז נסגר לפני כחצי שעה, והרשות בוחנת בשעה זו את ההצעות.


בעלי השליטה בישראל קנדה אסי טוכמאייר וברק רוזן, צילום: אוראל כהן בעלי השליטה בישראל קנדה אסי טוכמאייר וברק רוזן | צילום: אוראל כהן בעלי השליטה בישראל קנדה אסי טוכמאייר וברק רוזן, צילום: אוראל כהן


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות